Анатолій Несторович завжди збирав багатотисячні глядацькі аудиторії, Полум’яним словом Кобзаря він запалював на подвиги захисників столичних барикад під час Революції Гідності.
У репертуарі читця – твори Остапа Вишні, Павла Глазового, Миколи Гоголя, Івана Нечуя-Левицького, Олександра Довженка та інших українських і зарубіжних письменників. Особливе місце у творчій роботі артиста займає Шевченкіана, над якою він працює усе своє життя.
В одному з інтерв’ю Анатолій Паламаренко якось сказав: «Робити подарунки мені завжди подобається набагато більше, ніж отримувати їх». Можливо саме це й спонукало Героя України до візиту у Тернопіль. Адже його виступ на сцені Співочого поля, й справді, буде величезним подарунком усім тернополянам та гостям міста.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/012568_normal-150x150.jpg)
“Тартак” завітає до Тернополя у ювілейному турі
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/10/1476696816-2773-150x150.jpg)