“New Music Space” – платформа для самовираження і реалізації власної творчості, тому в першому заході візьмуть участь три авторських гурти Тернополя: Hero is coming, Essensce radience, The DopeWaves, а суддівська колегія у складі організаторів “New Music Space” та Мистецького фестивалю “Ї” обере переможця, який зможе гідно виступити на музичній сцені найбільшої культурної події Тернополя.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/petlyra-150x150.jpg)
У Тернополі замість пам’ятника Петлюрі побудують готельно-розважальний комплекс?
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/sobaka-150x150.jpg)