У Козові чиновники переплатили за субсидії 700 тисяч гривень

Поділитися

На Тернопільщині в Управлінні праці та соціального захисту населення Козівської РДА зайво виплатили субсидії, державні допомоги та компенсації на понад 700 тис. грн
Порушення, що призвели до втрати 718 тис. грн, виявили фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області під час ревізії в Управлінні праці та соціального захисту населення Козівської райдержадміністрації.
Зокрема, посадові особи органу соціального захисту населення зайво нарахували субсидії на оплату житлово-комунальних послуг загалом на 684 тис. грн особам, які надали недостовірну інформацію про свій майновий стан.
Подібно через подання громадянами неправдивих відомостей про свій фінансовий та майновий стан управління праці та соціального захисту населення зайво виплатило їм державної допомоги і компенсацій на суму понад 34 тис. грн.
Завдяки фахівцям Держаудитслужби ще до завершення контрольного заходу забезпечено повернення майже 350 тис. грн, що були зайво виплачені, та попереджено безпідставну виплату ще понад 191 тис. грн.
Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, повідомляє управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

У Тернополі відбудеться фестиваль вуличної музики

Медіа лабораторія палацу культури “Березіль” запрошує на заняття дітей та дорослих