У Тернополі продають цукерки з хробачками

Поділитися

Тернополянка купила шоколадні цукерки в одному з магазинів обласного центру. Магазин знаходиться у мікрорайоні «Кутківці» по вулиці Золотогірська,8. Жінка, прийшовши додому, розгорнула обкладинку цукерків відомого бренду та побачила підозрілі дири. Розламавши цукерку, вона побачила хробака. Сфотографувавши цукерку, покупець надіслала на електронну пошту тернопільської інтернет-газети “Про все”
У тернополянки виникли запитання: скільки часу ці цукерки мали стояти, щоб так завелися у них хробачки?! Такі факти зустрічаються у таких наступних випадках:
– кондитерські вироби часто зберігають разом з крупами, а в крупах може з’явитися міль, яка «мігрує» в не герметично запаковані цукерки. Завдяки сприятливим умовам міль розмножується й, таким чином, у вашому десерті можуть з’явитися хробачки;
“Придбати ледь не за безцінь товар та продати людям, які довіряють продавцям. Цікаво, а власники, бо це вони, а не продавці таке пропонують, які б мали відчуття, якби купили своїм близьким і рідним такі сюрпризи?”- запитує жінка, яка купила зіпсутий крам.

P.S. За описаний вище магазин вже були неодноразові скарги на продавців за неадекватне ставлення до покупця.

У Тернополі відбудеться цікава ніч у музеї

Як отримати посвідчення водія вперше?