Злочинна змова голови Гусятинської селищної ради із своїм однопартійцем – головою районної ради

Поділитися

Злочинна змова голови Гусятинської селищної ради ЛЕВИЦЬКОГО М.М. із своїм однопартійцем, головою районної ради БОЙЧУКОМ В.М.

25 квітня 2017 року на сесії районної ради було прийняте рішення про ліквідацію Гусятинської ЦКРЛ та утворення нового лікувального закладу з юридичною адресою в іншому населеному пункті – с.Личківці.
Це рішення було прийняте з порушенням усіх норм чинного законодавства: Закону України “Про місцеве самоврядування”, регламенту районної ради, кодексу законів України про працю. Я підозрюю, що посадові особи порушили головний кодекс-це кодекс честі. Гусятинський селищний голова, який щодня спілкується з своїм однопартійцем-головою районної ради не міг не знати, що готується ганебна акція проти Гусятинської ОТГ.
Доказом моїх слів є те, що рішення районної ради було прийняте 25 квітня і до 30 квітня не було жодної реакції зі сторони селищної ради. І зрозуміло чому – надіялись, що громада не відреагує на цей ганебний акт. Тільки після того, як керівництво селищної ради зрозуміло, що піднялися представники громадських організацій: районна спілка воїнів-учасників АТО Гусятинського району та представники Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану Гусятинського району, які звернулися із заявою до голови районної ради 28.04.17р. з вимогою зупинити дію рішення та до мене, як заступника голови Народного Руху України, з проханням через відповідні органи зупинити дію рішення Гусятинської районної ради від 25.04.17р. №183, головні дійові особи зрозуміли, що будуть нести відповідальність перед громадою. Гусятинська селищна “влада“ з великим запізненням скликає нараду депутатів селищної ради в неділю 30.04.17р. і на 1.05.17р. скликає позачергову сесію.
Хто слідкує за інформаційним інтернет простором знову бачить, як одні і ті ж дієві особи знову засмітили весь інтернет простір із закликами 1.05.17р. приходити на позачергову сесію селищної ради рятувати нібито лікарню. Аналізуючи їхні сторінки в соціальній мережі Facebook спостерігаємо, що вони також мовчали на протязі 5-ти днів.
Запитання: яке рішення може прийняти селищна рада, адже вона не може відмінити рішення районної ради? Максимально, що вони можуть прийняти – звернення до голови районної ради, яке буде ним ж проігнороване.
Голова селищної ради, який по своїй халатності, як посадова особа, не захистив Гусятинську територіальну громаду, призвів до втрат бюджету громади близько 2 млн. грн., які будуть поступати на рахунки с. Личківці, де реєструється районна лікарня.
Вважаю, що всі учасники корупційної схеми повинні понести відповідальність за свої дії:
1. ТВО головного лікаря Дереворіз В.І., який звернувся до голови районної ради з клопотанням про закриття лікарні, не довівши дане звернення до працівників лікарні та профспілкового комітету.
2. Голова районної ради, який порушуючи закон, приймає рішення районної ради Бойчук В.М. та Гусятинський селищний голова Лневицький М.М., який своєю бездіяльністю допустив колосальні втрати з селищного бюджету.
Ця корупційна трійця має намір залишити без засобів для існування абсолютну більшість працівників лікарні, особливо пенсіонерів.
Хочу запевнити членів громадських організацій, які звернулися до мене за допомогою, що рішення районної ради №183 від 25 квітня 2017 року буде призупинено. Після чого відбудеться засідання районної ради, де скасується дане рішення.
Пропоную на тій же сесії внести в порядок денний питання про відставку голови районної ради Бойчука В.М та ТВО головного лікаря Гусятинської районної лікарні. На сесії Гусятинської селищної ради дати оцінку за халатне ставлення до своїх посадових обов’язків голові Гусятинської ОТГ Левицькому М.М.

Заступник голови НРУ
Гусятинський селищний
голова V-VI скликань
М.Д. Савчук

Джоджиківський пивзавод “Опілля” й далі забруднює дороги Тернополя

Українці створили найбільшу кількість народних пісень у світі