Теребовлянською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження щодо колишнього працівника поліції за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (Умисне неподання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави).
Встановлено, що колишній поліцейський Теребовлянського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області був звільнений з правоохоронного органу в квітні 2016 року, проте до цього часу, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції» не подав е-декларацію.
Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі прокуратури Тернопільської області, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

Довідково

Санкція статті інкримінованого злочину передбачає відповідальність у виді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Які функції держави може виконувати екс-поліцейський ?? Що ті прокурори – зовсім йолопи, з глузду з”їхали ?? Он діючі депутати ніде не опублікували своїх декларацій за минулий рік. Та що там депутати, в сільраді, чи то, пак, ОТГ – вони зарплати не отримують. А от згідно ЗУ № 3206 “Про сазади запобігання і протидії корупції”, частина 2 Статті 12-ї прямо передбачає для тих посадовців, що виконують функції держави (і “живляться”, тобто – отримують зарплату від органу самоврядування ) як от: голова, заступник, секретар – опубліковувати декларації за попередній рік про доходи і видатки на своєму офіційному веб-сайті до 1 квітня. Щороку це має бути, без нагадувань. Ніхто той закон не скасовував. Провірте срані прокурори де в цьому році це ПРАВИЛЬНО ЗРОБЛЕНО – і от Вам поле діяльності. А то вчепилися бувшого поліціянта. Я не болію за нього, він мені далекий, зовсім з іншого району. Але люби, Боже, правду. А Ви як на таке нехлюйство вибіркове прокурорське дивитеся ? Натомість ми – громадськість, не бачимо чим “розговілися” наші обранці до рад-ОТГ за минулий рік, бо конкретної роботи ні по благоустрою, ні по вдосконаленню місцевого самоврядування щось не видно! А вже про свої СТАТКИ головам навіть стидно признаватись громаді. Тому нічого й не показують. Забули, що шило в мішку не утаїш. Буде сесія – будемо питати-допитуватися. Виборами-перевиборами такі бардаки не закінчаться. Треба зо 2 – 3 -х притягнути до відповідальності. Так що любі прокурори : вчіть мат.часть, тобто добре ознайомтеся з тим законом.

Напишіть відгук