111

26 червня у Вишнівці, що у Збаразькому районі, сталася жахлива трагедія.

Від рук зловмисників загинула 17-річна дівчина. Попрощатися із покійною на похорон прийшло усе селеще – понад дві тисячі людей.

Розслідування справи просувається, на жаль, кволо. Сьогодні мешканці Вишнівця перекривали міжнародну трасу. Неофіційно люди розповідають про причетність місцевих парубків, які у той день – День молоді – ганяли по тротуару. Поліція не помічала їхніх дрібних правопорушень. Або вдавала, що не помічала. Вишнівцем ширяться чутки, що справа загнана у глухий кут, оскільки за нею стоять “підсвинки” місцевих крутеликів. Ще більше підливає масла у вогонь інформація, що нібито свідка тих подій забрали до психіатричної лікарні. Про зістрижені ногті, аби не було лабораторних даних про злочинців – сумно говорити. Наскільки всі ці чутки відповідають дійсності – покаже слідство і вирок суду. Наразі в містечку люди говорять, що вартувало б перенести забаву із відкриття стадіону.

 3 comments

 1. Анонім

  Репетиціїї до відкриття проходять гучно,а серце розривається від болю за дитину,не до святкувань зараз,потрібно тих нелюдів шукати!

 2. homo vulgaris

  Звичайно, це велика трагедія для родини. Всі небайдужі люди їм співчувають і хотіли б допомогти, хто чим може. В кожного рано чи пізно трапляються родинні трагедії, цьому зарадити тяжко, а часом і неможливо. Проте життя на місці не стоїть, кожний має займатися своєю роботою, така життєва філософія, можливо і жорстока, але закономірна.

 3. Анонім

  Homo ти правий. Як би там не було, а життя продовжується…

  .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.