У Тернополі прокуратура тягне до суду адміністратора грального закладу. З власником “бавиться” окремо

Поділитися

Черговий маразм роботи тернопільських прокурорів: замість довести справу до логічного завершення, викрити власників, тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом) лише стосовно адміністратора залу ігрових автоматів.
Встановлено, що тернополянин впродовж січня-березня 2016 року, з метою незаконного збагачення, систематично надавав доступ клієнтам грального закладу до азартних ігор. Діяльність підпільного казино, що функціонувало у м. Тернополі по вул. С.Бандери, 94 припинили правоохоронці у березні 2016 року. Розслідування завершено, пише про це пафосно прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від 10 000 до 40 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить на сьогодні 170 000 – 680 000 грн

Від редакції

Як з’ясувалось, у Тернопільському міжрайонному суді на розгляді перебуває справа щодо  організатора  грального бізнесу у цьому закладі, який обвинувачується за ч.1 ст.203-2  КК України (зайняття гральним бізнесом) . Прокурори просто виокремили справу щодо власника у окреме провадження.

Саме тому журналісти “Про все” поставились доволі скептично до офіційного прес-релізу щодо криміналу адміністратора.

 

 

Порошенко купляє “Тернопільобленерго”?

У Тернополі будуть пікетувати концерт Дзідзя, щоб привернути увагу до незаконного будівництва