Нацполіція Донеччини звернулася до Верховної Ради з ініціативою посилення відповідальності за зґвалтування дітей.
Про це повідомила у Facebook представник главку Нацполіції Донеччини Наталія Шиман.

Поліція виступила з такою ініціативою через нещодавнє вбивство 6-річної дівчинки на Донеччині.«Це вже друга малолітня жертва вбивць за останній місяць. 1 червня в селі Андріївка під Волновахою від рук ґвалтівника загинула 14-річна дівчинка», – зазначила поліцейська.

На сайті Ради зареєстровано відповідний законопроект №6607. Відповідно до законопроекту, за такі злочини збільшується термін можливого позбавлення волі з 15 до 20 років або довічного ув’язнення.

Крім того, передбачено «добровільний захід медичного характеру» – хімічна кастрація. Таким заходом можна буде замінити невідбуту частину покарання після 10 років ув’язнення.

«Вголос»

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Хто таке вигадав – ще 10 років утримувати хрина і годувати за державний кошт. Кастрація за зґвалтування малолітніх зразу, після вироку суду і апелляції. Це ж не смертна кара, а тільки – КАСТРАЦІЯ. Я б привселюдно, на “думской площади” внеділю, на ковбані великому, як в часи середньорічні просто відрубував одне яйце. І все. “Чтоб другим неповадно было”. Наглядність – дуже помагає, найкращий лік, особливо якщо вона масова, через телебачення, міліони пар очей і вух задіяно. І МОЗҐИ включаються автоматично!

Напишіть відгук