Яких рабів, що працюють за їжу, потребує Тернопільщина?

Поділитися

За сприяння служби зайнятості Тернопільщини цьогоріч працевлаштовано понад 12 тисяч безробітних. Так офіційно звітують представники цієї структури.

За даними бюрократів, які протирають штани в розкішному сучасному приміщенні, з початку цього року порівняно з відповідним минулорічним періодом більш, ніж на третину розширилось коло роботодавців, які подали вакансії в місцеві центри зайнятості. Кількість самих вакансій зросла на 32 відсотки. На 1 червня 2017-го актуальними були 2344 вакансії, у тому числі для робітників – 1448, для службовців – 622, для осіб, які не потребують спеціальної підготовки – 274.

Працівники служби зайнятості Тернопільщини цьогоріч файно розважалися – провели аж 368 семінарів для роботодавців з питань формування та ведення соціально-відповідального бізнесу, 31 виїзний семінар на територіях сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад. Як наслідок, до місцевих центрів зайнятості додатково надійшло 2058 вакансій.

Роботодавцям нині потрібні продавці, бухгалтери, сестри медичні, касири торговельного залу, менеджери, водії автотранспортних засобів, трактористи, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, монтери колії, будівельники, перукарі, автослюсарі, підсобні робітники, прибиральники приміщень та територій, вантажники. Про рівень мізерної зарплати майже ніхто не говорить.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало четверо безробітних. Уявляєте? До чого довели народ!

Найбільшим таке навантаження було на Гусятинщині – 25 осіб зі статусом безробітного, найменшим в Тернополі та Тернопільському районі – 1 безробітний.

Служба зайнятості застосовує адресний підхід до вирішення питання забезпечення роботою кожного, хто звертається до неї. Так, протягом січня-травня 2017-го було працевлаштовано понад 12 тисяч осіб, у тому числі за рахунок компенсацій роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття – 246 безробітних. Проходили професійне навчання або підвищували кваліфікацію майже 2,5 тисячі осіб. До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру вдалося залучити 1817 безробітних.

Про 12 тисяч працевлаштованих хотілося б почути детальний звіт…

9 причин відвідати фітнес-тур «Живи танцюючи» у Тернополі

Награбованими грошима ледь не вдавився