За певний час я чув дуже багато думок про наш стан країни, хто в цьому винен і як це виправити. Багато людей обвинувачують президента, хтось премєра, але чомусь ніхто не звинувачує себе. Так , я повністю згідний з тим, що це вони вині в цьому, але і ми також_ адже Україна складається з нас. Ми повині бути якорем для влади і давати знати що це вони служать для нас, а не наооборот.
Сьогодні хочу показати приклад некомпетентності чи навіть безвідповідальності нашої РДА. Ще на початку року перелистуючи новини на сайті адміністрації натикнувся на звіт Голови РДА про його роботу і вирішив перевірити достовірність фактів і мене просто взірвало від гніву. Там написано “під час ремонту автодороги Ланівці-Юськівці-Загірці освоєно 24,5 тіс. грн. використано 193,7 тонн відсіву, який закупило і частково доставило СТОВ “Нове життя” . Тепер хочу показати реальний стан дороги Ланівці-Юськівці-Загірці на фото.

На фото видно як дорога знаходиться в катастрофічному і аварійному стані, дорожнє покриття на певних великих участках дороги уже злізло більше чим на 1,5 метра, вибоїни на дорозі глибші чим 5-10 см. і їх кількість просто шокує. Я розумію, Ви можете сказати, що у нас кругом такі дороги і тут не має нічого особливого, але по словах жителів, ями частково засипають максимум один раз на місяць на відрізку між автостанцією та будонком пристарілих, а це всього 1 км, а у якому стані остальний відрізок дороги Ви можете судити самі по фото. Останій ремонт дороги на даному участку проводився ще років 7-8 назад після чого дорога не ремонтувалася. На ремонт доріг в Україні у 2017 році було виділено 36 млрд гривень, а наші чиновники розказують, що грошей на ремонт не має або просто не ремонтують. Так де пропадають гроші?

Роман Макодрай

Напишіть відгук