Он-лайн будинок юстиції – це повністю прозора автоматизована система

Проект Міністерства юстиції «Он-лайн будинок юстиції» вийшов на всеукраїнський рівень.
Послугами з повторного отримання документів у сфері реєстрації актів цивільного стану, а також реєстрації та ліквідації фізичної особи-підприємця можуть скористатися всі українці.
Цей проект увібрав у себе всі сервіси, які міністерство надає в електронному вигляді. Це той проект, який є прикладом для інших міністерств стосовно того, як розбудовувати електронне врядування та спрощувати життя кожного українця.
Окрім вищезгаданих сервісів, українці також можуть отримати інформацію з усіх реєстрів Мін’юсту, отримати повторні документи про державну реєстрацію актів цивільного стану: свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть, зміну імені, а також відповідні витяги з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, зареєструвати громадське об’єднання або засіб масової інформації, отримати дані про електронний цифровий підпис.
Також тут можна скористатися послугою «СМС-Маяк», яка передбачає можливість отримання інформації щодо будь-яких змін в реєстрах бізнесу й нерухомості щодо майна особи.
Ще одна новація – соціальний ліфт, де кожен український юрист може залишити свою анкету і вона буде автоматично вноситися в пропозиції із заповнення вільних вакансій в системі юстиції.
Соціальний ліфт – можливість дізнатись про наявні вакансії та знайти роботу в системі органів юстиції. Завдяки йому на роботу до органів юстиції громадяни можуть потрапити без зв’язків, а лише завдяки своїм вмінням і знанням. Для цього необхідно зайти на сайт он-лайн будинку юстиції та заповнити доволі просте резюме.
Наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 22 травня 2017 року № 97/44 «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 29.05.2017 за № 38/849 затверджено Порядок проходження стажування громадян з числа молоді, які виявили бажання проходити стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.
Послугою «соціальний ліфт» через он-лайн будинок юстиції скористалося 12 осіб, які подали заяви та з них 10 студентів юридичного факультету ТНЕУ проходять стажування в структурних підрозділах головного територіального управління юстиції.

Начальник Головного територіального
управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Тернопільщині вишили єдиний у світі іконостас

Тернополяни не хочуть терпіти п’яниць за кермом автомобілів