111


Про це сьогодні повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Керівник поліції разом з заступником прокурора Тернопільської області Олегом Галицьким провели спільну прес-конференцію. Вони детально розповіли про хід розслідування ( звичайно, на скільки дозволяє закон).

За словами правоохоронці їм вдалося з’ясувати, що перед смертю загибла спілкувалась з матір’ю по телефону. Також їй телефонував хлопець, який цікавився де вона. Хлопець нібито хотів лише з нею зустрічатися. Тому критично ставився до всіх спроб залицянь до його симпатії.

Коли він їй зателефонував, Ірина пішла додому. Приревнувавши, хлопчина поїхав переконатися чи дійсно Іра Мукоїда пішла додому сама чи її хтось проводить. Дівчину побачив саму. Ревнощі вгамувались. На невеликого на зріст першокурсника місцевого училища, який плентався трохи з заду, не звернув уваги. Розвернув авто і поїхав. А вбивця згодом наздогнав Ірину і двічі вдарив ножем. Дівчина померла відразу. Тоді вбивця став з неї здирати білизну. Розірвані трусики згодом так і залишились на одній нозі. Вдовільнити свою пристрасть неприроднім способом вбивці завадив автомобіль, який проїжджав мимо. Малолітній маніяк налякався і перескочив через паркан. Згодом повернувся. Чому? Чи хотів довести свої лихі наміри, вступити в статеві стосунки – наразі з’ясовує слідство.

На фото, яке знайшли журналісти, підозрюваний у вбивстві виглядає юним 12-річним хлопчиком. Навчається на кухаря. Не має на правій руці великого пальця. Живе з матір’ю і братом в селі Дзвиняча, що поруч із Вишнівцем. Хлопчина був навіть на похороні і одному із слідчих в сльозах заявив, що як знайдете вбивцю – розстріляйте його.

На місці злочину вбивця загубив запальничку. Також в нього вдома знайшли одяг з кров’ю жертви. А ось ніж опинився у нього випадково – знайшов. Його нібито забули люди, які відпочивали того дня у Вишнівці.

Оскільки вбивця неповнолітній – йому лише 16 років – всі допити відбуваються під відеозапис, у присутності адвоката і родини. Під час першого допиту, почувши зізнання, рідний брат на нього накинувся у відчаї. Згодом на допитах був присутній батько. У суді, коли обирали міру запобіжного заходу, юний злочинець на питання судді – відпустити його додому під підписку чи посадити в слідчий ізолятор, заявив: “Додому мені не можна”.

Попередній підсумок розслідування наразі не вкладається у голові нормальної людини. Як дитина могла вчинити такий злочин? Що було у голові того Васі? Ну нехай його “травили” однокурсники і односельчани-однолітки, що йому “ще ніхто не давав”, що він слабак… Невже під дією алкоголю -а на момент злочину він вживав алкоголь, “вилізли” усі комплекси юнака, який продемонстрував свою справжню внутрішню сутність?

Що чекає його на зоні?

Правоохоронці неофіційно розповіли, що підозрюваний насправді щиро не розкаявся у злочині. Насправді він лише шкодує, що “попався”…

А ось на ринку жіночки з Вишнівця, які продавали малину, відмовились вірити, що поліція затримала справжнього злочинця. Прості люди скептично оцінюють дії правоохоронців, вважають, що “знайшли якогось каліку, а крутелики – справжні вбивці” – відкупились…

Про всі деталі розслідування можна почути з перших уст у відеозаписі.17 comments

 1. Inna

  Ну, дорогі правоохоронці, дай Бог вашим дітям довгого і щасливого життя, а не отакого, як Іринці випало.
  Бог суддя вам, за ваше отаке “правдиве” розслідування. Скільки ж нюансіа ви приховали, які вже відкрили. А потім кажете “не було такого”.
  Щиро хочу вам побажати не бути такими залежними від фвнансів, бо гроші ви з собою не заберете на той світ і від Бога не відкупитеся так, як від вас відкупилися справжні злочинці…
  Одне слово знаходжу, щоб описати вас і справжніх вбивць НЕЛЮДИ.
  Аж плакати хочеться, скільки ви вже будете зажиратися тими грошима, купляти всіх і все, прогинатися один під одного, чи ви Господа не боїтеся?
  Жах, жах робиться у нашій країні, вбивають, грабують, знущаються, ґвалтують, а потім відкупляються. І всі задоволені. Але ж кожен з нас може бути наступним, будь-чия дитина, будь-чий брат чи сестра. Але беріть, беріть гроші, купуйте маєтки собі і своїм дітям, купуйте машини і нічого не бійтеся, бо ж у вас є гроші. Ви ж відкупитеся, ви ж можите.

 2. маша

  Все тайне стане явним.Шкода що за злочин однієї людини кару понесе невина

 3. Sonia

  А де ж тоді кров на місті вбивства? Крові ж там не було…
  Гарно брешете. І дитину не винну навчили.
  Супео

 4. Анонім

  Невже на цьому і закінчиться слідство?!
  Всі ж розуміють, що це не він!!! Коли припиниться свавілля ментівського керівництва? Тоді, коли громадськість до них добереться? Хочеться, щоб цього разу справедливість все таки перемогла, і був покараний і справжній вбивця, і ті, хто його покриває.

 5. Краснопера Ігор

  Ця справа, як казав один мій знайомий “галіме ліпилово”, докази які наводить слідство дуже схожі на сфабриковані:
  1. З ножа були стерті відбитки,
  2. З матеріалів слідства було викреслено згвалтування (хтось писав що місцевий акушер підтвердив згвалтування, в “половин” вишнівця брати аналізи, була розірвана білизна(це вже з сайту УМВС) але згвалтування не було.
  3. Ріст та фіз вади підозрюваного:
  а) дуже важко бити в серце, якщо ти нижчий за жертву.
  б) відсутність великого пальця, що ускладнює користування ножем.
  4. Хлопець, який приїхав і поїхав… не провів це що за брєд…
  Прохання відсторонити від справи цих ментяр і призначити нормальних слідчих разом з громадським контролем.
  #народнийконтроль #вбивство #вишнівець #ІринаМукоїда

 6. Даник Михайло

  Пане гол.редакторе ПРОВСЕ Борисе Машлянка ! А якщо той чоловік не вбивця (судом же не доказано ще нічого, суду ще не було) – що Ви тоді будете робити, шрайбікуси срані ?? Якщо він подасть до суду на Вас ? Маєте чим оплатити йому моральну шкоду ? Це не личить редактору такої щораз більше читаємої ґазети. Будете мати копію рішення суду – тоді скажете чи вбивця він.

 7. Анонім

  Вас можна поздоровити,наші правоохоронці.Як скоро ви розкрили вбивство,навіть Шерлок Холмс,з вами не зрівнявбися,ви його перескочили!Але якби він вів слідство то звичайно звирнувби увагу на то що о 6 годині ранку люди проходили біля місця де знайшли труп i там його ще не було.Труп знайшли о 7 годині ранку!!!!!!Вбивця вчиняв злочин в бфлий день?сміливий, і мив місце від крові,все вбілий день,як починається рух на вулицях.?Ви шо в казці чи дуиаєте шо люди вказці живуть?Я жумаю що ви навіть не здобули необхідноі освіти щоб займати цю посаду.Освободіть крісло пднімфть свою жопу ,бо воно це крісл вже горить під нею.

 8. ліля

  це всьо брехня брєд всьо вже викуплено і вбивці на волі !

 9. Світлана

  По – ночах людей судити це – щось не чуте і не бачене. Сам поліцейський признався біля селищної ради, що поліція вела себе не зовсім в рамках закону. Дивує поведінка матері потерпівшої, коли її біда застала вона на колінах просила допомогти, а тепер нічого не пояснивши накинулась на людей, які чекали на пояснення. Чому такі розбіжності в показаннях і смішні докази. Ніж чистий лежить, а він за забором ховається від машин. 60 людей здало аналіз з…НАВІЩО?? якщо не було насильства!!!!!!!

 10. Олег

  Ті слідчі такі самі, як і ті хто це зробив. Це все брехня, сто відсотків. Хлопчину вибрали по психологічному портрету, який їм підходив, і вони про нього знали, бо попадався вже дрібні злочини. Тим більше захистити, крім людей, нема кому. А таке як “знайшов ніж і взяв в кишеню…” – ви що дебіли всі там???? Подивіться на цей ніж і уявіть КИШЕНЮ в літньому одязі, в яку він має увійти!!!!!!! Розумію гроші – це все для Вас, але як керівник обласного управління опускається до такого непрофесіоналізму??? Це що зробили якісь сини міністрів??? Навіть морально допускаю якесь рішалово у вас, але щоб брати за ТАКЕ ЗВІРСТВО гроші – це вже ні в які рамки не лізе!!!! А совість і душа не буде мучити?

 11. Dasha

  На все воля Божа, Він захотів щоб Іру вбили, так і сталось. Він захотів щоб справжніх вбивць не найшли, так і сталось.

 12. Міша

  Всі впевнені що на дитину чужу пришили справу…. а якщо то він вбивця! Ніхто не задумувався???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.