Поліція знайшла вбивцю 17-річної Іринки Мукоїди з Вишнівця

Поділитися


Про це сьогодні повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Керівник поліції разом з заступником прокурора Тернопільської області Олегом Галицьким провели спільну прес-конференцію. Вони детально розповіли про хід розслідування ( звичайно, на скільки дозволяє закон).

За словами правоохоронці їм вдалося з’ясувати, що перед смертю загибла спілкувалась з матір’ю по телефону. Також їй телефонував хлопець, який цікавився де вона. Хлопець нібито хотів лише з нею зустрічатися. Тому критично ставився до всіх спроб залицянь до його симпатії.

Коли він їй зателефонував, Ірина пішла додому. Приревнувавши, хлопчина поїхав переконатися чи дійсно Іра Мукоїда пішла додому сама чи її хтось проводить. Дівчину побачив саму. Ревнощі вгамувались. На невеликого на зріст першокурсника місцевого училища, який плентався трохи з заду, не звернув уваги. Розвернув авто і поїхав. А вбивця згодом наздогнав Ірину і двічі вдарив ножем. Дівчина померла відразу. Тоді вбивця став з неї здирати білизну. Розірвані трусики згодом так і залишились на одній нозі. Вдовільнити свою пристрасть неприроднім способом вбивці завадив автомобіль, який проїжджав мимо. Малолітній маніяк налякався і перескочив через паркан. Згодом повернувся. Чому? Чи хотів довести свої лихі наміри, вступити в статеві стосунки – наразі з’ясовує слідство.

На фото, яке знайшли журналісти, підозрюваний у вбивстві виглядає юним 12-річним хлопчиком. Навчається на кухаря. Не має на правій руці великого пальця. Живе з матір’ю і братом в селі Дзвиняча, що поруч із Вишнівцем. Хлопчина був навіть на похороні і одному із слідчих в сльозах заявив, що як знайдете вбивцю – розстріляйте його.

На місці злочину вбивця загубив запальничку. Також в нього вдома знайшли одяг з кров’ю жертви. А ось ніж опинився у нього випадково – знайшов. Його нібито забули люди, які відпочивали того дня у Вишнівці.

Оскільки вбивця неповнолітній – йому лише 16 років – всі допити відбуваються під відеозапис, у присутності адвоката і родини. Під час першого допиту, почувши зізнання, рідний брат на нього накинувся у відчаї. Згодом на допитах був присутній батько. У суді, коли обирали міру запобіжного заходу, юний злочинець на питання судді – відпустити його додому під підписку чи посадити в слідчий ізолятор, заявив: “Додому мені не можна”.

Попередній підсумок розслідування наразі не вкладається у голові нормальної людини. Як дитина могла вчинити такий злочин? Що було у голові того Васі? Ну нехай його “травили” однокурсники і односельчани-однолітки, що йому “ще ніхто не давав”, що він слабак… Невже під дією алкоголю -а на момент злочину він вживав алкоголь, “вилізли” усі комплекси юнака, який продемонстрував свою справжню внутрішню сутність?

Що чекає його на зоні?

Правоохоронці неофіційно розповіли, що підозрюваний насправді щиро не розкаявся у злочині. Насправді він лише шкодує, що “попався”…

А ось на ринку жіночки з Вишнівця, які продавали малину, відмовились вірити, що поліція затримала справжнього злочинця. Прості люди скептично оцінюють дії правоохоронців, вважають, що “знайшли якогось каліку, а крутелики – справжні вбивці” – відкупились…

Про всі деталі розслідування можна почути з перших уст у відеозаписі.

На Тернопільщині зазнали кібератаки 1500 користувачів

Патрульні оштрафували нетверезого водія, який видавав себе за іншого