111


Сьогодні до Тернополя завітав Петро Порошенко, якого народ обрав після Революції Гідності президентом, але він так і не виправдав сподівань українців. Дивує взагалі як після смертей на Майдані та щоденних втрат на фронті українці голосували за олігарха, який заробив свої статки в еру беззаконня Кучми-Януковича. Роздавши купу обіцянок, Порошенко не лише їх не виконав, але й почав освоювати потоки попередників, тримати в команді колишніх регіоналів, побудував палац, отримує надприбутки у бізнесі, не закрив шоколадну фабрику в Росії і т.д. Тому не дивно, що Тернопіль не зустрів Порошенка. Люди були лише невдоволені, що приїзд першої особи в країні створив їм побутові незручності. Журналіст “Про все”, який почав відеозапис одного із інцидентів, відразу був підданий легкому тиску з боку охорони…


Оскільки президент спізнився на годину, був час оглянути “театралку”. Сумно було дивитися на чиновників облдержадміністрації, які півтори години – пів на дванадцяту смажилися у костюмах. очікуючи Порошенка. Взагалі, вперше в Тернополі поставили металодетектори, через які пропускали людей за списками на зустріч до президента. Чимало краян дивувались таким надмірним заходам безпеки… Певно, Петро Порошенко розуміє, що вже докерувався… Або точно це знає його команда, яка “бавить” лідера країни. А йому це подобається… Проте, що на такі гульки йде 700 тисяч гривень щодня Порошенко не задумується… Або не хоче… Чи був президент випивший у Тернополі – судіть з відеозапису. Але надто запудреним був це точно )))

Що було до приїзду столичного гостя можна переглянути у відеострімі. Зокреми журналісти поспілкувалися з колишніми міліціонерами, які зараз на пенсії. пів сотні колишніх правоохоронців прийшли на майдан з вимогою перерахунку пенсій.

Згодом Петро Порошенко зустрівся з лідерами цієї організації. Кілька десят секунд розмова не привело ні до чого, окрім як обіцянки Президента, із зазначенням, що рішення приймає Верховна рада.


Після завершення виступу Порошенка, тернополяни кинулись фотографуватись з президентом. Точніше він до них підбігав і люди йому раділи, бажали успіхів.

Було дивно бачити радість на обличчі людей, яких надурив Петро Олексійович ще в 2014 році. Навіть депутат-свободівець Олександр Башта радісно фотографувався з Порошенком. Згодом ми його спитали для чого.

Після завершення зустрічі ми поспілкувались з лідером тернопільського “Автомайдану” Ігорем Василівим. Громадський активіст приніс на майдан курячі яйця. Чоловік дивується совковості краян, які все це терплять…
Автомобіль Порошенка, яким він пересувався у Тернополі.

***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 

 

1 comment

  1. Аноним

    Даремно ви так.
    Президент працює на благо України.
    Так, є негаразди, але стратегічно він перемагає і ці перемоги є очевидними…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.