Їхала маршруткою до дому. Коли зайшла, жінка років 35 уже сварилася із водієм. По ходу суперечки зрозуміла, що дитину шкільного віку змусили заплатити повну вартість проїзду (а це у нас 4 грн.) посилаючись на те, що зараз канікули і діти мають сидіти пеньком вдома, а не шастати містом.
У громадському транспорті міста Кременець за проїзд не платять лише учасники бойових дій та діти з багатодітних сімей, які зареєстровані у м. Кременець, останніх близько 140. Всі решта пільгових категорій, які згідно Закону мають право на безкоштовний проїзд, платять по 4 грн., враховуючи школярів, бо ж канікули.
У мене (і думаю не лише у мене) питання до перевізників: совість є? І до Кременецької міської ради (серед депутатів якої також і перевізники): народні обранці на чолі з міським головою справді настільки безсилі, що не можуть переглянути договори і пояснити, що «святе місце» порожнім не буває? За кожним підприємцем стільки косяків починаючи від стану автобусів і закінчуючи «хочу їду, хочу – ні», що питання можна врегулювати у правовому полі. При бажанні…

Реально

Напишіть відгук