Депутат Тернопільської міської ради Марія Баб’юк є “липовим” кандидатом фізико-математичних наук?

Поділитися

У соціальних мережах поширена інформація про те, що директора одного з тернопільських коледжів «упіймали на використанні фальшивого диплома».

Повідомляємо, слідчим управлінням ГУНП в Тернопільській області розслідується кримінальне провадження за фактами привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (стаття 191(ч2)КК) та використання завідомо підробленого документа – диплома кандидата фізико-математичних наук (стаття 358(ч.3)КК).

Допоки директор представила слідству лише ксерокопію диплома, зсилаючись, що не пам’ятає, куди подівся оригінал. Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Як стало відомо “Про все”, йдеться про одіозну особу Тернополя – Марію Баб’юк. Жінка працює директором Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола. Саме цей заклад прославився “продажем в рабство” своїх студентів на практику в Болгарію.

Нині ця скандальна особа з “джоджиківським минулим” перебуває в лавах партії “Свобода”. Правда, це не завадило їй залучити за підтримкою на останніх звітно-виборних зборах в коледжі “перебіжчиків під Заставного”.

Також Маруська Баб’юк прославилась будівництвом церкви на місці дитячого садочка.

На Тернопільщині прокуратура розпочала розслідування за фактом самовільного зайняття майже 600 га землі

6 серпня у Тернополі нарешті випаде дощ?