111

31 липня

10:13 – в с. Стрілківці Борщівського району виникла пожежа літньої кухні. Вогнем знищено речі домашнього вжитку, пластикове облицювання стін та стелі, на площі 50 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-8 Управління, під час гасіння врятовано дану господарську будівлю та житловий будинок.
14:04 – в с. Іване-Пусте Борщівського району на приватних земельних ділянках виникла пожежа посівів ячменю на корені та стерні. Вогнем знищено посіви ячменю на площі близько 1,4 га та 0,1 га стерні. Пожежу ліквідовано черговими караулами ДПРЧ-8 Управління та МПК с. Мельниця-Подільська.

15:40 – в м. Борщів на вул. С. Бандери (поблизу АЗС «WOG») виникла пожежа сміття на відкритій території. Вогнем знищено сміття та самосіви дерев на площі 0,0035 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом ДПРЧ-8 Управління.

21:48 – в с. Присівці Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Вогнем знищено суху траву на площі 0,02 га. Пожежу ліквідовано резервним караулом ДПРЧ-17 Управління.

01.08.17

01:46 – в с. Гайворонка Теребовлянського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено шиферну покрівлю та дерев’яне перекриття на площі 10 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом МПК с.Золотники, під час гасіння врятовано одну будівлю.

03:12 – в с. Швейків Монастириського району виникла пожежа піднавісу з дровами та гаражу з трактором на території приватного домогосподарства. Вогнем знищено піднавіс з дровами, трактор Т-40 та дерев’яне гаражне приміщення на площі 120 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-19 Управління, під час гасіння врятовано житлову будівлю.

05:53 – в м. Бережани на вул. Адамівська, 15, виникла пожежа житлової будівлі. Вогнем пошкоджено кухонний гарнітур, газову плиту та речі домашнього вжитку. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ-7 Управління, під час гасіння врятовано житлову будівлю та інші матеріальні цінності.

Причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.2 comments

 1. Сергій

  01.08.2017р. !!!!!!!!!!!!!!!!!
  03:12 – в с. Швейків Монастириського району виникла пожежа піднавісу з дровами та гаражу з трактором на території приватного домогосподарства. Вогнем знищено піднавіс з дровами, трактор Т-40 та дерев’яне гаражне приміщення на площі 120 м.кв. Пожежу (“ліквідовано”) черговим караулом ДПРЧ-19 який прибув на місце гасіння пожежі в 04:02 при тому що пожежна частина знаходиться на відстані 9км від місця виникнення пожежі по приїзду одного автомобіля ЗИЛ-131 ….ном.знак 4723 ч2 пожежники були розгублені незнали з чого починати гасіння.
  Почавши гасити пожужу їм вистачило води на 4хв часу після чого вони не загасивши пожежу зібрались і поїхали поповнювати запаси води …повернулись за 30хв часу ….приїхавши вони знову приступили до гасіння …однак їм знову вистачило води на 4-5хв…після цего люди самі почали зносити відра з водою..та гасили пожежу власними силами і результат гасіння був більш ефективнішим чим від пожежної машини.
  А після цего місцеві мешканці помітили що 2-є з пожежників були п’яні !!!!!! Від них було чутно різкий запах алкоголю!!!!
  На похання людей предсавитись або показати посвідчення вони відмовились
  Та сіли в автомобіль зил 131 закрились та курили собі !!.
  Ось такі пожежники в Монастириську.

 2. Марія

  Більше того в кінці від них лунали фрази:
  “Скажіть дякую що ми взагалі приїхали….”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.