У Шумську бандерівці “вбили піонера”

Поділитися

10 серпня, силами ВО “Тризуб” імені С.Бандери та НВР “Правий Сектор” у Шумську було демонтовано пам’ятник Васі Шишковському, “піонеру – герою”, що за вправно складеною легендою загинув від рук “бандерівців”.

Даний пам’ятник – ще один відголосок радянського періоду, в полоні якого більше 70 років перебувала наша земля.

Хоча насправді нічого героїчного у смерті В.Шишковського не було – він лише став однією з жертв кривавої війни, маріонеткою в умілих руках радянської пропаганди, яка, брехнею та підступом, змітала все на своєму шляху, зокрема й пам’ять про справжніх герої нашого народу.

Місцевою владою демонтаж пам’ятника відкладався вже довгий час, хоча рішення про це Шумською міською радою було прийнято ще рік тому. І навіть сьогодні представники влади та правоохоронних органів своїми діями намагались нас переконати у тому, що цей процес знесення варто перенести. Та лише під тиском місцевої громади, активістів ВО “Тризуб” ім. Степана Бандери та НВР “Правий Сектор” пам’ятник все ж був демонтований.

Залишки брехливої радянської пропаганди — одна із суттєвих перешкод на шляху здобуття Української Соборної Самостійної Держави. А завдання українських націоналістів усувати все, що заважає її здобуттю.

Також націоналісти провели агітаційну акцію серед місцевого населення проти Московського Патріархату, котрий є одним з найбільших інструментів, який Московія застосовує проти Української Нації.

Слава Україні!
Правий Сектор Тернопільщина


***
10 серпня активісти “Тризубу” ім. С.Бандери та “Правого сектору” за проханням громади м.Шумськ прибули допомогти провести акцію декомунізації пам’ятника Василю Шишковському. Зазначимо, що рішення про демонтаж даного пам’ятника було прийнято на сесії міської ради рік тому.При прибутті на місце, на нас вже очікували представники влади та правоохоронних органів м.Шумськ, які всіляко хотіли переконати, що зняття пам’ятника потрібно перенести на невизначений термін, через брак коштів. Проте громаду такий перебіг подій не влаштовувало, люди вимагали продовження акції.

Клейка стрічка замість одягу: новий сексуальний тренд, який наступного року захопить Тернопіль

Негр з Конго напав у Тернополі на поліцейського