Футбольні пристрасті у Великих Бірках і Плотичі зашкалюють під кінець чемпіонату

Вчора на футбольному полі села Плотича, відбувся важливий для обох команд, лідерів чемпіонату Тернопільського району, другого кола вищої ліги з футболу, поєдинок. Для Великобірківчан, які поступилися в попередньому матчі ФК с. Дубівці 3:0 результат сьогоднішнього поєдинку мав вирішальне значення. Великобірківчан задовольняла тільки перемога. На футбольному полі с. Плотича зібралося кілька сот уболівальників, значна частина з яких прибула з Великих Бірок та навколишніх сіл щоб підтримати ФК Вікторію смт Великі Бірки. У першому таймі точилася вкрай напружена, гостра боротьба. На 44 хв. першого тайму великобірківчанин Тарас Івасечко все ж таки відкрив рахунок забивши гол красень у ворота господарів поля. У другому таймі перевага на футбольному полі, не дивлячись на активний спротив і гострі випади господарів поля, належала гостям з Великих Бірок. Але рахунок поєдинку залишився незмінним 1:0 на користь великобірківчан. В результаті сьогднішнього матчу команди Великих Бірок і Плотичі лідирують у чемпіонаті району набравши рівну кількість очок. До кінця чемпіонату великобірківчанам залишилось зіграти два матчі з ФК с. Залісці (Збаразький район) та ФК смт Велика Березовиця, а ФК Плотичі чотири. За результатами наступних ігор буде визначено чемпіона Тернопільського району з футболу 2017.