111

Компанія Gemius оприлюднила результати свого щомісячного дослідження інтернет-аудиторії України та вподобання українських користувачів щодо вебсайтів.

Згідно з даними дослідження, у серпні 22,1 мільйон українців користувались інтернетом. В середньому за місяць користувач тратить 25 годин свого часу на мережу. Найактивніший день місяця – вівторок, 29 серпня. Тоді в інтернет вийшло 11,8 млн користувачів.

На настільних і портативних комп’ютерах в мережу заходили 19,3 млн користувачів, на смартфонах – 10,5 млн, планшетах – 2,6 млн. У цьому місяці 13% користувачів виходили в інтернет лише через мобільні пристрої (смартфони або планшети).

З початку року кількість користувачів інтернету на смартфонах виросла з 7,2 млн в січні до 10,5 млн в серпні 2017 року.

Найпопулярнішим сайтом серед українців залишається Google. На третій сходинці – Facebook. Російська ВКонтакте – на 5-му місці, повідомляє watcher.com.ua. Нею хоча б раз на місяць скористалась третина українських інтернет користувачів:


Аудиторія популярних вебсайтів та сервісів за кількістю користувачів:1 comment

  1. Amir Allozawr

    Триває не русифікація, а інтегрованість у світовий інформаційний простір. Чому інтегровані в російськомовні ресурси? А чому не інтегровані в іспаномовні, арабомовні, китаємовні, хіба весь світ вичерпується інглішом? Куди можуть, звідти черпають потрібне, і туди засилають бажане. І взагалі, давно пора викинути на сміьтник історії ідеологему “москалі поналазили” та “тікаймо від москалів”. Ми, українці, допомогали Московії стати Росією і Комуною. Маємо право на свою пайову частку. Маємо обов’язок перетворити рунет на цифрову Україну. Все, що будувалось за нашиї участі і на нашім горбі – НАШЕ за визначення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.