Фото- Андрій Вербіцький

64 новини з ознаками замовлення виявив ІМІ за тиждень моніторингу десяти популярних інтернет-видань. Абсолютна більшість (87%) — це політична джинса. У друкованих виданнях виявлено десять таких публікацій, вісім — у газеті «Сегодня» та дві — у «Фактах».

Для порівняння, у травні за такий же період була 61 джинсова новина в онлайн-виданнях і 17 матеріалів у друкованих.

Такими є результати тижневого моніторингу джинси десяти інтернет-видань (УНІАН, «Обозреватель», «Цензор.нет», 112.ua, «Страна.ua», LB.ua, «Корреспондент.net», «Українська правда», «Ліга.net» та Укрінформ) та шести друкованих видань («Факты и комментарии», «Сегодня», «Вести», «КП в Украине», «Газета по-українськи», «Дзеркало тижня»), що провів ІМІ у липні 2014 р. за підтримки Інтерньюз Нетворк.

Не було виявлено джинси у виданнях «Українська правда», «Укрінформ», «Цензор.нет», «Ліга.net» та «Страна.ua», а також газетах «Факти», «КП в Украине», «Газета по-українськи», «Дзеркало тижня» та «Вести».

Протягом періоду моніторингу беззаперечним лідером з замовлення джинси в онлайн-ЗМІ стала Житомирська ОДА. Третина всіх матеріалів з ознаками політичного замовлення стосувалась Житомирщини. На другому місці, як і минулого моніторингового періоду, виявилась Тернопільська ОДА і її очільник Степан Барна (14%), на третьому — УПЦ МП (11%).

Серед усіх ЗМІ, що підлягали моніторингу, найбільше замовних матеріалів було зафіксовано на сайті «УНІАН» — 36 новин за один тиждень.

2 comments

  1. Даник Михайло

    А вони всі однієї масті ( ті що при владі ). От вчора приїзджав до Скали «мобільний інформаційний пункт» на чолі з заст. нач. управління юстиції в нашій області (всього — 11 чол., всі — з юридичною освітою), презентували людям буклети — пам»ятні брошурки. Мол, є такі центри. Але ні поштової адреси, ні номера телефону «Борщівського бюро правової допомоги» там не зазначено. Куди простій бабці з с.Бабинці без Сапогова, яка читати добре не вміє, не те що інтернетом користуватися, куди їй звернутися, в разі потреби, будучи в своєму Борщові (бо дальше не виїзджає вона). Куди ??? Це питання файні ПРАВНИКИ оминули своєю увагою. Їм — аби ґалочку поставити про проведену роботу. А як буде діяти той відділ правової допомоги в Борщові, як має робити свою звітність нач. відділу Кучіра Т.І. і чи має її робити взагалі та на підставі чого (де відобразить кількість людських звернень, в якому журналі реєстрації — це нікого з посадовців не турбує). Але не про це хочеться запитати наших поважних юристів. От ми почнемо Вас всіх сильно поважати, якщо Ви зумієте в найкоротший термін «віднайти» і опублікувати той правничо — засадничий документ, ту законну підставу, по якій всі — від найменшого службовця і до самого ґаранта підписують ділову (публічну і не публічну) паперову і інтернетовську інформацію, ставлячи свої ініціали попереду свого прізвища. Цим самим підкреслюючи свою «важність». Коли, ким і на підставі чого вперше таке було впроваджено в нашій державі ??? Адже від народження, в школі, в паспортах, в інститутах всі знають (і навіть писали-підписували свої курсові роботи), ставлячи саме в такій послідовності : ПРІЗВИЩЕ, ІМ»Я та по-БАТЬКОВІ. Так ?! То чому, якщо тільки став начольничком — хочеш відгородитися від простолюдина. Вже набув княжий титул ?? Чи манія «велічія» перемогла ?? От просто всі юристи зберіться десь на якійсь нараді в пана КОЛЬЦОВА Е.С., обміркуйте цю мою просьбу від простих людей і ПОВІДОМТЕ НАС у ВСІХ ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ НАШОЇ ОБЛАСТІ, в друкованих виданнях — теж, бо ще раз повторюю :бабки інтернетом не користуються. Щоб в кожній сільраді висіло таке звернення-повідомлення від Тернопільського управління юстиції. Барну С.С. — під розписку повідомте особисто, бо він вже хоче й худобу «подоїти». Нема вже худоби, нема вже що доїти. Вікна миєм-відмиваєм, дороги латаєм, а доріг нема. Порядку, елементарного порядку і контролю за використанням бюджетних коштів нама! А вони граються в «панство» !

Добавить комментарий