У другому турі Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” програв англійському “Манчестер Сіті” з рахунком 0:2

Донецький “Шахтар” в гостях програв англійській команді “Манчестер Сіті”. Футбольні вболівальники України, які налаштовані патріотично, не вболівають за “кротів”. Воно й не дивно, коли згадати прізвище власника клубу – бандюковича Ріната Ахметова та захисника Ракицького. Останній навіть принципово не співає гімн України, граючи за збірну.

Щодо самого матчу, то клас англійців відчувався. Правда, завдяки голкіперу П’ятову “сєпари з Донецька” не зазнали розгрому.

У першому голі винен неповороткий Ракицький, який і не добіг до гравця суперника, і відмахнувся від м’яча, який спокійно залетів у ворота. А в другому Стерлінг розстріляв ворота донеччан за хвилину до завершення гри.

У другому таймі перевага англійців була тотальною. Тому, лише гол на 89 хвилині був “за щастя” ахметівцям. Правда, слід віддати належне майстерності П’ятова, який відбив пенальті.