Із кінця липня пів міста – а це десь сто тисяч тернополян простоює в постійних пробках, які утворилися внаслідок так званого ремонту дамби. За 30 мільйонів гривень міський голова Сергій Надал і його команда “хапнуть” базальтову бруківку із проїжджої частини ( квадратний метр штучної і найгіршої якості коштує 200 гривень, а наша -йде мінімум за євро штука) і мають встелити нове асфальтне покриття. Швидкість ремонтних робіт йде надзвичайно повільно. Робітники або під ялинками-каштанами сидять, або спершись на шуфлі анекдоти травлять. Більшість техніки ТОВ «Техно-Буд-Центр» простоює. Тернополяни обурені, бо така напасть буде тривати до 15 жовтня.

Нині чимало тернополян були вражені чим ремонтують дамбу. Якщо раніше просто тонами піску закидали дорогу, то сьогодні відверто сміттям, порохом і просто землею. Найбільш стурбовані таким фарсом навіть поділились своїми критичними роздумами у Фейсбуці, як от колишній директор тернопільського театру Ігор Сачко.

5 comments

 1. Miko

  Австрійську бруківку кому продають?
  Дідо розказував, що ця бруківка була знята комуністами з центральних доріг міста. Вона дуже стара, ще її за Австрії робили і вона вічна.

 2. Михайло

  Хлопці ! Бачу що там є мудрі земляки, і саме головне – не байдужі. Час від часу фіксуйте те сміття (і бажано – приблизне місце закатування його), тепер і в телефонах є фотоапарати. Повірте, громада – сила. Зуміємо настояти на тому, щоб контролюючі органи зробили заміри – “розкопки”, щоб взяти проби того АСФАЛЬТУ. Хтось сяде в СІЗО. Дорожна фірма це повинна знати, особливо її керівники. А зняту бруківку міськрада без згоди депутатів не мала права нікому “реалізувати”. Тримаймо це все на контролі. Надал має завчасно потурбуватися за збереження того каменю (австрійського), і десь в тихих вуличках, де нема великого руху транспорту гарно встелити дорогу. Загальну площу того каменю не важко підрахувати. На масиві Дружба ще є погані дороги, є куди з розумом використати. А збитки, нанесені місьраді НАДАЛ має чим покрити, подивіться їх Е-декларації.

 3. Даник Михайло

  Хлопці, Ви там на місці постійно, бачу що Ви не байдужі до нашого майбутнього : по чому будемо ходити, їздити, чим дихати і т.д. Маєте фотоапарати в кожному телефоні, вмієте оперативно поширити інформацію. “Знимкуйте” те неподобство на відео, збережіть в ПК, бажано хахватити в об”єктив якийсь орієнтир (дерево, стовпчик чи щось інше), дійдемо до того, що будемо свідками вибіркової виїмки тої роботи для перевірки на якість матеріалів (їх кількість і суму). Хтось сяде цей раз. Від місьради є куратори ремонту доріг в місті, (якщо нема – давіть на депутатів щоб опублікувати список тих достойників). Вони ж будуть приймати по актах виконані роботи, крайні знайдуться при бажанні. А за подальшу долю “видаленої” бруківку буде відповідати сам міський голова : куди і скільки він її подів (приховав), за що продав. Нею можна вимостити десь тротуари чи встелити дорогу в іншому місці в самому Тернополі. Тримаймо на контролі цей “ремонт”. Другого ремонту цієї ділянки дамби найближчим часом не буде, то ж має бути якісно зроблено. Слава Україні, якщо в неї є небайдужі українці !!

 4. dstarr

  Особисто мене взагалі не хвилює та бруківка, хай забирають її куди подалі, вона шумна і слизька.

 5. Ігор

  Якщо бруківка дійсно “антикварна”, то природньо було б ії використати у старовинних частинах міста, тим самим повернути колоритність історичним куточками Тернополя.

Напишіть відгук