Ліквідація ямковості на дорогах Тернопільщини триває за рахунок платників податків й далі.
Так, сьогодні, на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області нібито ремонтуються 4 автошляхи за допомогою машин типу «Мадпатчер». За день заплановано ліквідувати 770 м2 ямковості. На скільки часу будуть придатними для їздити дороги — управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації не повідомляє. Головне — освоєння державних коштів.

Дорожні бригади, які імітують ремонт,  можна зустріти на дорогах: Тепрнопіль – Скалат – Жванець (ділянка Гримайлів – Скалат), Тернопіль – Ланівці (обхід Збаража), Галич – Сатанів (підходи до Підгайців) та Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече (поблизу населеного пункту Заруддя).
Служба автомобільних доріг у Тернопільській області просить водіїв з розумінням поставитись до тимчасових незручностей спричинених ремонтними роботами. Водії просять керівництво служби автомобільних доріг в особі Богдана Юлика перестати знущатися з них такими псевдоремонтами.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Навесні «зробили» ямковий ремонт об»їздної дороги в Скалі-Подільській (силами Борщівських «автодорожників» — то на вул. Купчинського від старої цегольні до будинків вже два автомобілісти побили піддони картера в своїх автівках, по «повздувався» той ремонт на 15 см від поверхні дороги, як і кишені начальків того райШРБУ чи як воно там тепер називається. Дуже вдячні люди, що наші автодорожники вміють все що чорне рахувати як смола. Дякують, згадуючи навіть Ваших матерів, але ще з дівочими прізвищами. Так держіть і надалі !! Контроль Барна тільки обіцяє (в серпневій «Свободі»), але робити його не буде. Вірніше, буде, але не він, бо він теж в партії «Солідарність». ВІн солідарний з такими бракоробами. Факт. Ні про жоден випадок не чув я, щоб хтось з таких «освоювачів» бюджетних коштів був покараний при допомозі колегії чи комісіїї облдержадміністрації. А Ви чули щось подібне ??

Добавить комментарий