111

19 жовтня у концерт-холі «Подоляни» відзначатимуть 70-річчя тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Святкування передбачає грандіозну шоу-програму, музичні виступи, міні-парад тренерів та їхніх чемпіонів, вручення почесних подяк, зустрічі випускників, друзів та партнерів школи.

Створено спеціальну фотозону з банерами про кожне відділення закладу – від історії до сучасності, від перших чорно-білих фотографій до сучасних.

Режисери свята КЗ ТМР КДЮСШ №1 м.Тернополя підготували гумористичний сценарій за участі професійних акторів, що по своєму покажуть кожен вид спорту. А також урочисту частину із вшануванням ветеранів, кращих спортсменів школи, партнерів та людей, які зробили чималий вклад у розвиток спорту в Тернополі.
Урочистості розпочнуться о 16.00.

2 comments

  1. Даник Михайло

    Ех, занепадає спортивна культура в наших краях… Така хоча б одна дитячо-юнацька спортивна школа повинна б бути в кожному районі ! А то в звичайній школі навіть спортивних снарядів завжди бракуватиме, фізруки навіть якби й хотіли – то не мають де привчати дітей до спорту. А колись були різні відбіркові спортивні змагання в районах, по області. То що хотіти нам, як ми байдужі, коштів на розвиток спорту не виділяємо, а як виділяємо – то тільки МІЗЕР. А наш селищний голова НАЙМАЄ з Хмельниччини футболістів (за кошти селищного бюджету) і ніхто навіть прізвищ тих футболістів не знає, бо голова таки має голову – нікому нічого не показує. Доки так буде ?? Це так має функціонувати самоврядування ?? Він навіть щоб “поставити ДІАГНОЗ умов місцевого самоврядування” – “винаймає польських “СПЕЦІВ”, в головах яких ще й досі тримається думка – “то є наша зємя” (так виразилася полька при розмові з чоловіком, тобто – їхня земля ). Так, була, до 1939-го року допоки визволителі вперше не прийшли. То чи справдяться слова з нашого національного гімну “запануєм і ми, братці у своїй сторонці” ?? Запануєм, якщо ВЛАДУ собі будемо обирати тільки в демократичний спосіб (ніяких революцій ), люди, народ мають своїм розумом дійти до розуміння того, що ВДАДУ ТРЕБА ВИБИРАТИ. І відразу давати їй настанови що робити, як керувати та ЩОДЕННО КОНТРОЛЮВАТИ ту ВЛАДУ. Владу треба любити, любити спереду і ззаду. А нє – то КОПНЯКА чи до цюпи. І все. Що в цьому є незрозумілого ??

  2. Даник Михайло

    А про той ДІАГНОЗ – почитайте як “возвеличив” поляк нашого заступника селищного голови. Розміщено той ДІАГНОЗ (що ми самі – невиліковно дурні) на “офіційному” сайті Скала-Подільської ОТГ в розділі DOBRE в Інформаційних матеріалах. Наберіться терпіння – і дочитайте до кінця. А самі то ми нічого не варті. Ми не взмозі самі собі поставити діагноз, що ми нетрамотні, що Плану соціально-економічного розвитку на 2017-й рік не вміємо “скомпонувати” на папері, що щомісяця збираємо сесії, щоб “легалізувати” розподіл – розпилення коштів місцевого бюджету, що не вміємо за 2 роки “керівництва” навіть нормальний НУЖНИК за державні гроші збудувати (ходимо “до вітру” – с выходом на улицу). Куди ж Ви, панове, поляка водили ?? Він же й має привичку руки помити після відвідин туалету. Будете йому ще й поливати з горнятка на руки ?? Ну чим не лакеї ?? На своїй землі ?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.