Голова Бучацької районної ради – Фреяк Віталій за серпень місяць отримав 34 тисячі 172 гривні 83 копійки.
Голова Бучацької районної державної адміністрації – Бебих Віталій за серпень місяць отримав 25 тисяч 752 гривні 98 копійок.
Міський голова Бучача – Мосціпан Йосиф за серпень місяць отримав – 15 тисяч 679 гривень 74 копійки.
Керівник апарату Бучацької РДА Слободян Марія, яка у час розстрілу Небесної Сотні знаходилася під портретом Януковича у РДА, за липень місяць отримала 21 тисячу 012 гривень  82 копійки.
Ярослав Денчик

2 comments

  1. Рона

    Бо вони тяжко працюють а ви кріпаки мочіть лапу

  2. Михайло, 58 років

    А-а-а,,, то того наш селищний голова торік купив за 1,5 лимона мусорну машину, яка з жовтими номерами стоїть біля туалету, а мусорні бачки, щоб роздільно сбирати і вивозити мусор досі не копує !! То він боїться ЛЮСТРАЦІЇ через мусорні бачки !! Плану соціально-економічного розвитку громади досі не затверджено на цей рік, добре так бути РОЗПОРЯДНИКОМ бюджетних коштів. От чому не оприлюднюється Звіти про використання бюджетних коштів ! Бо там в строчці “УТРИМАННЯ АПАРАТУ сел.ради” появиться “внушительная сумма”. Щоб односельці нічого не знали, як вони ТЯЖКО “працюють-гарують”. На власні кишені, все згідно закону. А громада – мовчи. То де ті громади, пане Барна С.С. а не С.С. Барна ?! То для цього Ви виконували-перевиконували план по укрупненню сільрад, щоб скоріше можна було домовитися (з меншою кількістю договорщиків) по розпиленню бюджетних коштів. То того в нас дороги робляться зимою, в дощі і сніг. То того в нас школи (і не тільки вони) протікають досі… То нащо нам тих громад, як навіть дотепер Ви не можете навести порядку з ними : ні в висвітленні ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ні в фінансах. На сесіях (щомісячних) тільки те питання і є важливим – як легалізувати нову статтю в бюджеті громади. Що, не можна на початку року оприділити скільки і на що треба коштів, в лютому – затвердити, і десь наприкінці 2-го півріччя один раз підкоригувати кошторис. Так Ви займалися підготовкою кадрів для створення ОТГ ??? Тільки про наповнення власних кишень була думка в тих керівничків !! Знімайте отой біг-борд що на Дружбі Теребовлянській, де Ви з єхидною усмішкою (аж до вух) смієтеся з нас – ми не дурні.

Напишіть відгук