111


Народний депутат від БПП Олег Барна ледве вирвався з оточення мітингувальників під Верховною Радою.

Про це повідомляє кореспондент УП з місця подій.

Барна намагався залишити вечірнє засідання парламенту, однак мітингувальники накинулися на депутата із вигуками: “Йди працюй”, “На роботу”.

У свою чергу Барна намагався вирватися з оточення і прямував до напрямку готелю Київ.
У ситуацію втрутився екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, який залишав площу навколо парламенту.

“Не бийте його, відпустіть”, – намагався втамувати натовп Саакашвілі.

Він просив мітингувальників не чіпати нардепа, в результаті учасники мітингу зробили Барні “коридор ганьби”. Як повідомляє кореспондент УП, нардепа штовхали і обпльовували.

Потім підбігла поліція і нардепа відвели до готелю

Роман Кравець, Дмитро Ларін, УП

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    А другий Барна, той що еСеС пише попереду свого прізвища, пише на ОФІЦІЙНОМУ сайті обладміністрації своє Розпорядення № 630 “Про склад колегії служби у справах дітей облдержадміністрації “. Вдумайтеся в зміст, в формуліровку НАЗВИ ОФІЦІЙНОГО ДОКУМЕНТА. Що, крім облдержадміністрації ні в кого немає дітей ? А чому оте розпорядження не звучить так : “Про склад колегії облдержадміністрації у справах дітей” ??? Ех, голова, голова… Де Ви взялися на наші голови, десь аж 65-м в списку…?
    Так само 2015-16 рр. “понастворював” пореєструвавши оті ОТГ, “перевиконав План, спущений …” а тепер ради не може дати. Хресний батько ОТГ, допомагайте “своїм дітищам”, раз не підовчили, не підготовили кадри для тих ОТГ. Тато мусить все життя допомагати дітям, раз не навчив самостійно жити їх в цьому просторі буття…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.