Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна сьогодні святкує день народження. Піарячись як політик європейського зразка,  Барна-молодший змушений й відповідно поводитись. Звісно, триматись на посаді йому дозволяє лише те, що задовільняє апетити “курятника Заставного” і столичних керманичів. Ну де б у цивілізованому світі президент країни приїхав відкривати підприємство, якщо акціонери попереднього підприємства – “Агромашу” -досі судяться?! Зрозуміло, поки Порошенко і його гройсманівська шобла при владі, доти й керівник області гребе на ремонтах доріг і просто ремонтах, тендерах і без них.

Звісно, ми тепер нібито Європа і нинішня команда не грабує українців як це було в часи Кучми-Януковича. Але освоювати мільйонні-мільярдні проекти допускають лише “свої фірми”. Нині у нас це називається “вести бізнес”.

Люмпен, який все життя просидів у нашій злиденній області або максимум виїжджав на заробітки в Росію чи Польщу, щасливий, що хоч щось робиться в нашому краї. Проте, люди заможніші, громадські активісти критикують владу справедливу за той брак у соціально-економічному житті, який збуває Барна і його команда за наші з вами податки.

Ще б якби Степан Барна вибачався, що таке позорисько твориться… Але ж навпаки, подається це як велика заслуга…

Ми в сортах гівна не розбираємось. Тому називаємо все як є дуже просто…

Якби ви зустріли Степана Барну, як би його привітали?

View Results

Loading ... Loading ...

 

1 comment

  1. Михайло, 58

    Вітаю пана Степана ! Хочу йому нагадати що він державний службовець якогось там рангу, до 43-х рочуів ще далеченько, і арант як свого підданого й провіреного чоловіка має право відправити в АТО або поблизу нього. За що ? За те, що погано керує всім в області, починаючи від кадрової роботи і закінчуючи фінансовою НЕРОЗБЕРИХОЮ. Він навіть на своєму (офіційному) сайті не показує щотижневі звіти про рух бюджетних коштів. Нема що показувати! То як він може змусити інших ( РДА, ОТГ і просто сільради) це робити. Відомо, що всяка влада без коштів на здійснення функцій влади – то лише ОБРАЗ. Портрет. Голий. Влада повинна виконувати надані їй повноваження. Натомість бачимо один піар. Повсюдний, починаючи від банерів (смт.Дружба Теребовлянського р-ну), газетних статейок з фото губернатора, на сайтах – то корову пробує доїти, то провіряє чи вікна “добре відмиваються”. Плідної праці нема, реальних результатів того керівництва не видно. Всі ОТГ (які отримують значні фінансові надходження) зовсім не звітують перед громадами, планів (річних) соціально-економічного розвитку своїх громад – не складають, не затверджують і як наслідок – не виконують нічого. Дахи на школах течуть, дороги робляться сумнівними фірмами (з відкачкою коштів) та неякісно, бо ще й в зимовий період. Будівлі соціальнозначимі для громади району (відділення Борщівського райсоцзабезу) дах тече-протікає, двері порять по плитці (101-й каб. І-й поверх, де навіть номера кабінету нема вказано). Приміщення судів (вже навіть не народних) потребують ремонтів (лінолеум задирається по шиколотки, як в Борщівській лікарні). Нічого не робить той Барна. І вчитися не вміє, бо не хоче. От в Харківській ОДА жінка так розклала повноваження ОДА на своїх підлеглих, що в неї все крутиться добре. І фінанси, і посадові обов”язки, і контроль за виконанням розпоряджень. Навіть не треба їхати : включай ПК і вчися !! Не йде йому ця “примусівка” президентська, ну не йде…

Напишіть відгук