111

До 1 грудня цього року усі школи України мають виконати вимогу нового закону «Про освіту» та оприлюднити інформацію про надходження та використання коштів.

Про це заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич, – передає Громадське. За її словами, прозора фінансова звітність допоможе оцінити реальну частку коштів, які на сьогодні українці вкладають у шкільну освіту, а також побачити тіньовий бюджет освіти.

Також міністр наголосила, що вимога закону повинна бути підкріплена і відповідальністю за її невиконання:

«Тому, було б правильно, якби ті заклади, які не виконають вимогу, понесли відповідальність, наприклад, керівники отримали догану».

1 comment

  1. старий гоцул

    Хуйнею займається та Лілія. Батьки дали гроші – батьки й зуміють переконатися КУДИ ті гроші пішли ! Нехай перевірить куди ПІШЛИ ті гроші, що пішли рік-два тому по небюджетних ПРОГРАМАХ. Теж на школи ! Позамінювали вікна на пластикові (одна корупція, бо в одного замовника-виконавця ЗРОБЛЕНО) та ще до цієї пори не позароблювані ті ШТРОБИ, які від старих вікон залишилися, бо невідомі народу розпорядці тих грошиків частину попросту СПИЗДИЛИ !!! Але це ще пів хуйні. Хуйня ціла в тому, що це в ШКОЛІ !!! Дітиска на перервах бігають в коридорах і “оцінюють” дії ВЛАДИ !!! Що з них виросте ??! Куди Ви, пані чи не пані Ліля ДИВИТЕСЯ ?? Беріть перископ ! Огляньтеся і ОДУМАЙТЕСЯ !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.