1 листопада до Солом’янського райсуду Києва надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу для сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Олександр Аваков є фігурантом провадження щодо закупівлі МВС рюкзаків за завищеними цінами. Він в свою чергу вважає цю справу політичною. Адвокат родин “Небесної Сотні” Євгенія Закревська поділилась у Фейсбуці своїми враженнями від перегляду цієї справи:”Я была зла на Коханивського и его ребят за то, что сделали с судом и за то, что сорвалось заседание по расстрелу на Институтской, когда приехал из далека потерпевший, который давно не мог приехать… (И на беркут была зла не меньше…)

Но блин их давление – детский сад, по сравнению с сегодняшним процессом.

1) через служебный вход в зал суда заходят посторонние в камуфляже. Даже не стесняются говорить об этом на видео – нас пустили.
2) во время заседания этот выход заблокирован чуваками в камуфляже и двумя нардепами из НФ, один из которых сидит в кресле судьи, практически за его столом, как член коллегии
3) ни одного конвойного не видно
4) вместо журналистов, которые имеют преимущественное право согласно УПК нахдодиться в зале суда если не хватает места, зал наполнен “людьми в камуфляже” – друзьями подозреваемого… которые закрывают возможность снимать.
5) во время оглашения над судьей нависает опять таки чувак в камуфляже + рядом нардеп НФ

и это только давление на СУД.

А про препятствие полицией, нацгвардией и титушками проведению обыска – я вообще молчу.

И что? Где хоть одно заявление:

От СУДА, что что-то не так? Что такое поведение в зале суда недопустимо. Почему не было никакой реакции суда на заполнение зала суда чуваками в камуфляже, одновременно с недопуском журналистов??
Почему не вызвали конвой?
Почему не удалили посторонних из-за стола судьи??
Почему не обеспечили прессе допуск и возможность работать?
Почему допустили посторонних в служебные помещения?

От Генпрокурора, о недопустимости подобного поведения полиции и НГ, использование их для противодействия следствию, срыва следственных действий?

От СБУ – о том, что это угрожающая стране ситуация – признак неподконтрольности органов внутренних дел закону, вмешательство в следствие, противодействие правосудию??

От Президента в конце концов??

Авакова что короновали на диктатуру??

На фото – момент зачитывания определения суда слева направо:
1) нардеп ВР из НФ – партии, к которой принадлежит отец подозреваемого, по совместительству – министр внутренних дел
2) чувак в камуфляже из группы поддержки подозреваемого, Киев-1
3) судья

2 comments

  1. Светлана Филагрий

    усі з комуфляжем, хто був на суді у Авакаво.. підняти робочий графік.. де вони в цей час мали бути.. якщо слцжки Авакова і мали бути на службі.. звільняти без вислуги.. і повною забороною на любу державну службу.. яничар розогоняли з України.. аваківців теж будемо судити і садити за зловживання.. і хай потім цілують Авакова в ж***у

  2. старий гоцул

    Як воно надійшло, оте клопотання ? Має ноги-роги? Хто направив, хто приніс- заніс, куди і коли ? Ти, Машлянка (самий что ні на єсть – гла.вред цієї газетьонки). Я бачив, я не помилився. Так і є : глав. ВРЕД. Тільки суматоху розповсюджуєш, як та курва – тріпер по селі. Пиши грамотно “! Чисто, коротко і лаконічно :адвокат того-то і того-то приніс (заніс) те-то. Вмієш так ? Де ти вчився на РОЗПОВСЮДЖУВАЧА думки (ДУМОК, бо це є засіб масової інформації ). Конкретику викладай ! От, наприклад, конкретику хочемо “виложити” а нема де, бо ти, бовдуре, вже другий рік НЕ МОЖЕШ (не хочеш, собака) відкрити для нас РУБРИКУ : ОТГ і громади. Бачиш, наші люди нас навіть із-за океану бачуть і чують. І – переживають, за рідну домівку, за тимчасово покинуту родину, за рідних, друзів… А ми тут, спимо вдома, в теплій хаті, їмо свій хліб, і НЕ МОЖЕМО (бо такі як ти, Борисе, не дають) навести лад в СВОЇЙ ХАТІ !!! Щоб діти були нагодовані, доглянуті, з веселими обличчями йшли до школи, в якій двері не риплять, дах не тече, каналізація не забита, вікна – помиті, вчителі на зарплату можуть собі для родини щось купити після сплати комірного, Щоб поліцай, проїзджаючи дорогою, впізнавав тебе і вбачав в тобі громадянина а не тільки порушника спокою чи взагалі – хулігана. Щоб голова ( любого рівня) відчував якийсь обов”язок перед громадою, якою він опікується, а не тільки перед своїм карманом. Спеціально вжив російське слово, воно в нас на галичині – привичніше і зрозуміліше. Не завжди НОРМАЛЬНА ЛЮДИНА може вільно висловитися. В цій ҐАЗЕТІ, слава Богу, ще можна. Допоки Барна не скаже “нєт”. А хіба тільки Барни і барани тут живуть ?? А ми де маємо жити ?? Тут наша дідизна, корені наші звідси пішли. Он де опинилися, по Америкам і Арґентинам. То якщо ПРОШУ відкрити РУБРИКУ, то скільки маю просити ?? Ти ж не долбойоб ? І я не дятел ! Відкривай. “Устрани” одне якесь : ПОЛІТИКА чи НОВИНИ ( воно в тебе – все на одне виходить), будемо обговорювати і обслідувати ” ТИХУ РЕВОЛЮЦІЮ, від Петра”. Не від св. ПЕтра, від 12 липня щороку. Там всьо досліджено і прийнято. Цю, новітню. І не від Петра І -го, бо той, хоч і пияк був, але як сказав – так і мало бути (про це розкажу колись). Від чинного ґаранта, що ніхуя не ґарантірує. Сильна “реформа”, охуєть …

Напишіть відгук