111

Підприємець з Бережан Andrey Getun оприлюднив у Фейсбуці резонансний пост про рідне місто: “Накипіло!… Ізда на машині по центральній вулиці нашого міста це СКОТСТВО найвищого рівня…так само як і пересування людьми по тротуарах… Це повний жах! Уявляю якою та дорога буде після зими… І ще. Всі ми є БИДЛОМ.. Бо нормальні, поважаючі себе,громадяни і мешканці, вже б давно перекрили рух на цій ділянці дороги і вимагали від влади хоча б поточного ремонту, якщо немає коштів на повну реконструкцію…отакі ми є .і цього заслуговуємо. Своєю апатією і пофігізмом. Бідне згвалтоване місто…”,- пише бережанець.

У коментарях з ним погодилось чимало краян.2 comments

  1. старий гоцул

    Пиздато пише на ОФІЦІЙНОМУ сайті голова ТОДА про “роботу” адміністрації за останній тиждень. Почитайте, раджу ! Але – треба “озброєним оком”, брати ЛУПУ й побачиш маленьку з… (знаєте що). Чом би Ви, батєнька, не РОБИЛИ це ВЕЛИЧЕЗНИМИ БУКВАМИ в МАСОВОМУ ТИРАЖІ (друкованому теж, бо бабці в селах Вас не бачать і не чують) ! Що Вам мішає ??? За ЯЯ не згадуйте, ми – знаємо. Що ще мішає, не вистачає ?? Коштів бракує, ґарант НЕ ПОЗВОЛЯЄ, закон якийсь, службова особа якогось відомства в області – ХТО ??? На обласну адміністрацію покладено величезні відповідальності майже по всіх питання РОЗВИТКУ КРАЮ !! Ви є – РЕҐІОНАЛ цієї області !!! Так беріть і РУЛІТЬ !! А ми – маємо помагати і штовхати той ПАРОВОЗ. Тільки – кажіть що робиться і НАПРАВЛЯЙТЕ та “змащуйте” підшипники ! Фінансування з держбюджету та “обратно” ч/з трансфери ХТО КОНТРОЛЮЄ ??? Громади (навіть – церковні) – хто ? Все в руках Барни, а область – барно-баранівська ! Чим наші голови гірші як в харківських людей ?? Не такі круглі ?? Чи ми – того варті ???

  2. старий гоцул

    Це не тільки Бережани – зґвалтоване містечко. Є багато таких по нашому краю. Люди того ВАРТУЮТЬ, бо ВЛАДУ не контролюють. Хоч би яка ВЛАДА не була перед виборами чесна і “за людей” – її треба контролювати. І наша біда – неграмотність, малоосвіченість та відсутність комунікації одних з іншими навіть в одному населеному пункті, в одному під”їзді, в одному ж селі. А ВЛАДНІ – це розуміють і використовують собі на користь. Зарплати – захмарні, РОБОТИ – НОЛЬ, Відповідальності – теж ноль цілих… Одні одних покривають (не матом), “золотять ручку”. Оргвисновків з занесенням в особову справу чи звільненням (з посадкою чи без) з посад – НЕМА. Всі – однокоритники. Любити треба рідну ВЛАДУ, любити спереду і ззаду… За кожен відступ від норм закону. Закону, прийнятого ВРУ, норм Постанов КМУ, закону Божого й людського. Щоденно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.