Вчора у Тернопільському апеляційному суді відбувся розгляд апеляції Андрія Слюсарчука, відомого як “доктор Пі”, на рішення Сихівського суду Львова, яким він був засуджений до восьми років позбавлення волі за шахрайство та вбивство пацієнтів. Про це йдеться на офіційному сайті суду.

Розглядати апеляцію почали в листопаді 2016 року. Однак процес затягують численні клопотання з боку обвинуваченого, пише Гал-інфо. Сам Слюсарчук на судових засіданнях не буває – його інтереси представляють захисники, їх щонайменше троє.

Нагадаємо, Слюсарчука в лютому 2014 року було визнано винуватим у п’яти випадках незаконної лікарської діяльності, двох убивствах з необережності, шахрайстві та підробці документів. У місцях позбавлення волі він провів чотири роки і сім місяців. Улітку 2016 року вийшов на волю завдяки так званому “закону Савченко”, згідно з яким день у слідчому ізоляторі, де Слюсарчук провів більш ніж два роки, зарахували як два роки у в’язниці. Тому вважається, що Слюсарчук відсидів майже сім років. Термін, який залишився, “доктор Пі” відбуває в умовно-достроковому звільненні. В апеляційному суді він вимагає зняти всі звинувачення і планує продовжувати свою діяльність.

Слюсарчука посадили завдяки розслідуванню газети “Експрес”. Журналісти звинуватили “доктора Пі” (прозваного так за фокус з відтворенням числа Пі) в серії тяжких злочинів, скоєних під час заняття лікарською діяльністю на підставі сфальсифікованих документів: доведенні людей до смерті, встановленні помилкових діагнозів із метою вимагання грошей, торгівлі російськими медичними препаратами за завищеними цінами, контрабанді заборонених психотропних препаратів.

1 comment

  1. старий гоцул

    Що ті журналісти- кореспонденти- редактори можуть сказати-показати про ПРОХОДЖЕННЯ вчорашньої сесії облради ??? Барна Вам, панове, позатуляв роти ? Чим ? Забороною опубліковувати ОФІЦІЙНУ ІНФОРМАЦІЮ ? Чи Вам треба тиждень часу, щоб оформити “свої думки” про перебіг важливого для нашого краю міроприємства ? Може – Вас туди (на сесійне засідання) зовсім не впустили ?? Розкажіть, БУДЬТЕ ЛАСКАВІ, БУДЕМО ЗНАТИ й ми, маленькі українці : чим турбується ВЛАДА нашого реґіону. На паперах – щось трохи силуються “показати”, насправді – мало що з того видно: стратегії, програми, діагнози…
    Вже ПОРА СТАВИТИ нашій ВЛАДІ справжні припарки, писати РЕЦЕПТИ, підходити до ЛІКУВАННЯ. Може й кудись “послати гінця” за потрібним лікарством. Нашого цвіту – по всьому світу, будуть шукати – не скоро знайдуть. Але – як знайдуть – “запануєм і ми, братці у своїй сторонці…”! А вони (Машлянки і іже з ними) пудрять нам мозґи про доктора Пі. До пі… Ваші замальовки (теми) в Ваших газетах. До пі… Відкрийте РУБРИКУ “ОТГ і громади” !! Чого впираєтеся, як баран ?? Он, в жодному електронному виданню тернопільської області – жодної згадки про вчорашню сесію депутатів облради. Ви, шановні жителі – виборці нашої області хоч пам”ятаєте хто на Вашому окрузі ДЕПУТАТ ?? Навряд. Коли Ви його бачили, де його громадська приймальня, які Звернення Ви, як громадянин, йому давали, які питання намагалися вирішити з його допомогою ? Не згадаєте ? А пора, саме тепер – задушні дні, згадати треба і про мертвих, а ще більше – про живих. А доктор Пі – це не головне, ЗРОБИТИ правильну ЛЮСТРАЦІЮ – половина нинішніх чиновників і спеціалістів мають такі самі дипломи і знання. Диплом – це ще не знання. Диплом – в кишені, ЗНАННЯ – в голові, навіть без паперу – знання не горять… Пі…

Напишіть відгук