«4 листопада з Тернополя до Києва вирушив швидкісний поїзд складом Skoda Wagonka. Другий двоповерховий поїзд вийшов на маршрут. У ньому 636 місць для пасажирів», – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

Поїзд «Інтерсіті» № 747 Київ – Тернопіль курсуватиме щоденно, крім понеділка.

Особливістю графіка нового поїзда є те, що, окрім зупинок в обласних центрах Вінниці та Хмельницькому, поїзд зупинятиметься ще й в невеликих містах Поділля: Козятині, Калинівці, Гнівані, Деражні, Волочиську. Це дозволить жителям цих міст (загалом понад 200 тисяч осіб) зручно діставатися столиці України.

Поїзд № 747 Київ – Тернопіль відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський о 17:24 та прибуватиме до Тернополя о 23:25. Зворотно відпралення з Тернополя о 04:06 та прибуття до Києва о 09:58.

Вартість квитків з Тернополя до Києва -196 грн. (2 клас) і 234 грн. (1 клас)

1 comment

  1. старий гоцул

    О, молодці, працівники реґіонального розвитку, всі, від міністра до голови міста і ТОДА ! Молодці. Але це ще не кінець. Давай дєдові самольот до Борщова, до Мельниці, давай від Тернополя до Вінниці чи до Койова. Давай. Треба… Давай тернопільську хвилю радіо і телевізію – на піавденні і північні райони області. Давай, треба… Та ніхто з депутатів-дупутатів ніґде і ніколи навіть не заїкнувся ніде про це… Де є хоч якесь рішення розпорядження обласного голов”я- безголов”я. А Овчарук ( не знаєте такого, Барна пасе його) – той взагалі відбився від рук. Той навіть на сайті (не його, обласної ради) позакривав – позакорковував доступ до себе. Через форму “Звернення громадян” хир зайдеш. Напевно, хоче щоб я зайшов так, як “по-старінки” – ногою в двері штуркав, бо руки зайняті були. Ніхто тепер так не буде просити. Може того й овчарук. Приберемо, якщо не хоче бути чоловіком. На те теж є РАДА… Але ж він не дурний. То дай команду тим своїм комп”ютерщикам і секретарям (бо то треба буде реєструвати, давати відповідь, як обладміністрація робить) щоб те ВИПРАВИЛИ. Негайно ! І будь собі Овчаруком. А нє – піднайдем не овчарука, а – наприклад : Коваль Чи Москаль. Щоб звучало гарно, і – головне, щоб був слушним, ввічливим і грамотним…

Напишіть відгук