Хакери вкрали майже 1 мільйон доларів з Банку Кредит Дніпро і зняли готівкою в Китаї.
Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду Києва.

В ухвалі вказано, що хакерська атака сталася ще півтора роки тому – у квітні 2016 року. До злочинного угруповання входили громадяни України та Росії.

Хакери за допомогою шкідливого програмного забезпечення, яке їм вдалося інтегрувати в інформаційну систему Банку Кредит Дніпро, переказали $950 тис на рахунок у китайському банку.

Згодом кошти були виведені в готівку через банкомати в Китаї, повідомляє watcher.com.ua

1 comment

  1. старий гоцул

    Файно ! А тепер з тими грішми китайці в шкурі українських хакерів повернулися в Україну, Барна С.С. вже їх зустрічав… Його всюди повно ! От на сесії обласної ради Тернопільщини його прізвище з голосом “За” стоїть першим в так званому Протоколі сесії… Хіба очільник ТОДА має право ГОЛОСУВАТИ на пленарному засіданні облради ??? До чого ми дійшли, д.Овчарук В.В ?? Ви б хоч “Електронну приймальню” відкрили вже на офіційному сайті, д. Овчарук !! Чи чекаєте допоки слово ТОВАРИШУ Вам скаже хтось інший, в формі і при виконанні ?? Скоро таке буде, майте на увазі. “Закрив” ел.приймальню, щоб не відповідати громадянам на ЗАПИТИ ! Оце так керівництво БАРАНЯЧЕ ! Хлопці, а чому ми такі БАРАНИ ТУПІ, що дивимося на це КІНО в області – і мовчимо ?? Хіба кінець світа вже прийшов ?? То так мають працювати ради ? Любого рівня, в ВРУнів – те ж саме, ел.приймальня НЕ ПРАЦЮЄ. Одна надія – на папу або на Всевишнього. Але є ще інший шлях – кожух навиворіт, БАРАНІВ – в стойло і – за всі гріхи – на горіхи…

Напишіть відгук