111

5500 гривень заробив продавець-шахрай, створивши фейкове оголошення на сумнозвісному сайті OLX про продаж офісних меблів.

Товар захотіла придбати мешканка села Надрічне Бережанського району. Зателефонувала продавцю, обговорили усі умови, і жінка погодилася купити столи і крісла та перевести гроші на банківський рахунок. Однак після зарахування готівки шахрай зник з мережі так і не надавши жінці інформацію, куди їхати забирати товар. Довелося телефонувати в поліцію.

Краяни, побережіть власні кошти! Торгувати чи купувати в інтернет-мережі зручно, однак шахраїв там розвелося безліч. Тому найкраще оплачувати товар вже після його отримання. Якщо товар дороговартісний, його слід спочатку побачити, а вже потім купувати, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Кругом і повсякчас нас – дурити мають. Розпадався СРСР – повіддавали совєтські гроші в обмін на … дулю, були всякі лотереї, МММи, всяких шахраїв дійсно – хоч греблю гати. Але – це “приватні підприємці”, комерція… Але якщо держава в цілому чи окремі її органи дурять-надурюють людей ??? Як це називається ?? Хто ми тоді ? БАРАНИ чи що, адже живемо в барно-баранівській області. Куди не кинь – повсюди одна брехня.. ВРУни з-під куполу – для нас приймають Закони (для виконання). Для себе “створюють” такі електронні приймальні, називають-переназивають, реконструюють, тільки щоб воно не працювало нормально. Добавили до слів “Електронна приймальня” слово “громадянина” і – знову закрили. ТА І БЕЗ ТОГО СЛОВА всім мало бути ясно, що Громадянина. Не худоба ж ратицями на 112-тці стукає пальчиком, щоб передати Вам свої болі чи просьби, олухи з Великої сільради, які жируєте за народний кошт і займаєтеся чорт зна чим, тільки щоб ще гірше простому хлопові стало !!! Відзивати їх всіх звідти пора за ті РЕФОРМИ !!! Без них – дешевше для казни вийде !
    Тернопільська обласна рада – картина та сама. Другий місяць не можу достукатися, не відкривають “свою електронну приймальню” ! А чи свою ? Для кого чи задля чого Овчаруки та іже з ним там позамикалися (від людей). Бо як є ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯНИНА, правильно заповнене і з адресою, то на нього згідно ЗУ “Про звернення громадян” потрібно колись та й щось відповісти ! А так – закрили і тихо. Нема питань – і відповідати не треба нічого (за скоєне- написане, підписане). Та ні, шановні, таки ВІДПОВІДАТИ ТРЕБА БУДЕ : як не перед прийдешнім поколінням то перед Всевишнім ! Ви вже доґосподарювалися до того, що вже ніхто Вам віри не йме. Зважайте на народ, який Вас вибирав-обирав. Бо той же народ за “Ваші заслуги” може ще й обібрати Вас, як пір”я з страусів. Ви всі – давно “на замітці” в пильного народу, адже інформатизація йде шаленими кроками. Хто б міг подумати ще з 10 літ тому, що люди, практично без участі держави чи її органів зможуть так швидко скомунікуватися, швидко передавати свою чи взнати чужу думку по любому питанню. І все – завдяки Інтернету. Читаєш якійсь коментарі – і все більше переконуєшся, що українці – не такі вже й байдужі до подій в ВЛАДІ, на вулиці, в автобусі чи в садочку….Людей цікавить все – і мають можливість миттєво поширювати свою думку, нехай не завжди правильну. Для того є форуми, є дискусії… Невже всього цього ВЛАДА не розуміє. Копати в дупу таку ВЛАДУ, виганяти з теплих кабінетів, заставляти уважати себе, заставляти виконувати те, для чого вони “СТВОРЕНІ” нашими голосами. Адже людина має 1 голос. Так не віддаваймо його куди попало. Ще до виборів “включаймо” мозґи !!! Влада себе показала своєю черствістю, байдужістю, то більше не обираймо неввічливих…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.