5500 гривень заробив продавець-шахрай, створивши фейкове оголошення на сумнозвісному сайті OLX про продаж офісних меблів.

Товар захотіла придбати мешканка села Надрічне Бережанського району. Зателефонувала продавцю, обговорили усі умови, і жінка погодилася купити столи і крісла та перевести гроші на банківський рахунок. Однак після зарахування готівки шахрай зник з мережі так і не надавши жінці інформацію, куди їхати забирати товар. Довелося телефонувати в поліцію.

Краяни, побережіть власні кошти! Торгувати чи купувати в інтернет-мережі зручно, однак шахраїв там розвелося безліч. Тому найкраще оплачувати товар вже після його отримання. Якщо товар дороговартісний, його слід спочатку побачити, а вже потім купувати, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. Даник Михайло

    Кругом і повсякчас нас — дурити мають. Розпадався СРСР — повіддавали совєтські гроші в обмін на … дулю, були всякі лотереї, МММи, всяких шахраїв дійсно — хоч греблю гати. Але — це «приватні підприємці», комерція… Але якщо держава в цілому чи окремі її органи дурять-надурюють людей ??? Як це називається ?? Хто ми тоді ? БАРАНИ чи що, адже живемо в барно-баранівській області. Куди не кинь — повсюди одна брехня.. ВРУни з-під куполу — для нас приймають Закони (для виконання). Для себе «створюють» такі електронні приймальні, називають-переназивають, реконструюють, тільки щоб воно не працювало нормально. Добавили до слів «Електронна приймальня» слово «громадянина» і — знову закрили. ТА І БЕЗ ТОГО СЛОВА всім мало бути ясно, що Громадянина. Не худоба ж ратицями на 112-тці стукає пальчиком, щоб передати Вам свої болі чи просьби, олухи з Великої сільради, які жируєте за народний кошт і займаєтеся чорт зна чим, тільки щоб ще гірше простому хлопові стало !!! Відзивати їх всіх звідти пора за ті РЕФОРМИ !!! Без них — дешевше для казни вийде !
    Тернопільська обласна рада — картина та сама. Другий місяць не можу достукатися, не відкривають «свою електронну приймальню» ! А чи свою ? Для кого чи задля чого Овчаруки та іже з ним там позамикалися (від людей). Бо як є ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯНИНА, правильно заповнене і з адресою, то на нього згідно ЗУ «Про звернення громадян» потрібно колись та й щось відповісти ! А так — закрили і тихо. Нема питань — і відповідати не треба нічого (за скоєне- написане, підписане). Та ні, шановні, таки ВІДПОВІДАТИ ТРЕБА БУДЕ : як не перед прийдешнім поколінням то перед Всевишнім ! Ви вже доґосподарювалися до того, що вже ніхто Вам віри не йме. Зважайте на народ, який Вас вибирав-обирав. Бо той же народ за «Ваші заслуги» може ще й обібрати Вас, як пір»я з страусів. Ви всі — давно «на замітці» в пильного народу, адже інформатизація йде шаленими кроками. Хто б міг подумати ще з 10 літ тому, що люди, практично без участі держави чи її органів зможуть так швидко скомунікуватися, швидко передавати свою чи взнати чужу думку по любому питанню. І все — завдяки Інтернету. Читаєш якійсь коментарі — і все більше переконуєшся, що українці — не такі вже й байдужі до подій в ВЛАДІ, на вулиці, в автобусі чи в садочку….Людей цікавить все — і мають можливість миттєво поширювати свою думку, нехай не завжди правильну. Для того є форуми, є дискусії… Невже всього цього ВЛАДА не розуміє. Копати в дупу таку ВЛАДУ, виганяти з теплих кабінетів, заставляти уважати себе, заставляти виконувати те, для чого вони «СТВОРЕНІ» нашими голосами. Адже людина має 1 голос. Так не віддаваймо його куди попало. Ще до виборів «включаймо» мозґи !!! Влада себе показала своєю черствістю, байдужістю, то більше не обираймо неввічливих…

Добавить комментарий