Сьогодні у Тернопільському міськрайонному суді відбулось чергове слухання справи так званих рятувальників-браконьєрів, в яких вилучили поліція та громадські активісти понад 2 кілометри  сіток та іншого браконьєрського начиння. Усе це відбувалось біля тернопільського ставу і мало резонанс на всю Україну. Нині справа розглядається у суді вже півтора року і свідомо затягується горе-рятувальниками. Чоловіки вже поміняли трьох адвокатів. Нині запудрює мізки суду і присутнім активістам вже столичний юрист. Правда, робить це настільки нахабно, що суддя надіслав скаргу щодо його некоректної поведінки до адвокатської палати.

Сьогодні підозрювані у браконьєрстві заявили під час судового розгляду, що мер Тернополя Сергій Надал створив рекетирську банду, яка їх дискредитує, а винними себе затримані не вважають. Зважаючи на такий поворот у справі, передбачаємо, що наступні судові засідання будуть переповнені пресою, міський голова Тернополя Сергій Надал, напевно, звернення із позовом до браконьєрів про захист своєї честі і гідності.

Звичайно, присутні розуміють, що спіймані на гарячому намагаються врятуватись від відповідальності. Але чим більше проходить засідань, тим більше дурниць вони говорять. В майбутньому горе-рятувальників, напевно, очікує лавина судових позовів.

Цікаво, що затримані із браконьєрськими сітками досі працюють у рятувальній службі міста Тернополя. Навіть елементарні службові перевірки досі не проведені.

Знаючи натуру міського голови, підозрюємо, що справа набуде широкого розголосу ))

Сьогодні дійшло до того, що підозрювані заявили про недіовіру судді, який нібито… затягує розгляд справи. Коли присутні це вчули, почали сміятись з побрехеньок опухлих від алкоголю п’яниць-псевдорятувальників.

Довідка

Рятувальників-браконьєрів затримали 3 березня 2016 року. Повідомили поліцію рибаки. Тернополі були обурені, як так звані рятувальники почали виставляти сітка в тернопільському озері.

Загалом поліція вилучила понад 2 кілометри сіток, які упакували у 70 мішків.

Про призначення дати нового судового засідання ми повідомимо додатково.

2 comments

  1. старий гоцул

    Андрію-Андрію, чим би тобі допомогти ? Хіба підказкою, бо вже старий, сили не маю з тим боротися. А ТИ, якщо маєш вуха – слухай: РИБА ГНИЄ з ГОЛОВИ. Голову, тобто самого що “нє на єсть голову” треба забрати (прибрати, посадити, знешкодити, змусити виїхати з країни Україна – не має значення як ) і все стане на своє МІСЦЕ. Худобі місце в стайні. І прив”язувати треба худобу до кілочка, а НЕ ДО КАПУСТИ. Поняв ??? Дати йому чи любому другому, кого обираємо, круг ЗАВДАНЬ. І щоденно ПИТАТИ ХУЯ – ти ЗРОБИВ чи нє ?? НЄ, то йди нахуй ! І не треба нам ніяких революцій (як отверезілі москалики робили 100 років тому). Нахуй якесь збройне повстання. Отак просто і натверезо : ЗРОБИВ – МОЛОДЄЦ, на тобі ще таке завдання (громадянський запит, суспільний запит-забаганка ). НЕ ЗРОБИВ – СКОНФІСКУВАТИ ВСЬО – і до ТРЕТЬОГО КОЛІНА (без права заміни прізвища) не допускати до ВЛАДИ. А взагалі – ВЛАДА спотворює ЛЮДИНУ. Придивіться до кожного, хто як балакав-говорив ДО влади і ПІСЛЯ того, як її ОТРИМАВ. ВЛАДУ треба щоденно і щонощно – СПЕРЕДУ і ЗЗАДУ. Відійшов тільки на йоту від норми ЗАКОНУ – дебати. Відразу дебати. Але нє так як депутат від 167-го виборчого округу Олег Барна (хлопа в писок за те, що той спустив ставок – свій), – Є ЗАКОН УКРАЇНИ, ми – прості громадяни (маленькі українці, як виразився мій шеф, бо теж вчився в фінансовому, то по ЗАКОНУ й робімо ! І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ !!!

  2. старий гоцул

    Сергію, а що – є там риба ? Та нє, я так, за рибу гроші не схочу… Хочу знати КУДИ ПОДІЛАСЯ БРУКІВКА з того ремонту набережної (може де тротуар виложимо) тачому не позасипав ЯМКИ на вул. Дегтярівській ??? Чи ти чекаєш поки я дітище того Дегтяря привезу на Листопадову ?? Маю, в робочому стані. Відчитайся (на своєму сайті, щоб я побачив якесь рішення) по цих питаннях. І більше “не ді дітей” на тернопільськитх і нетернопільських. Будеш файний хлопець, в файному місті… А гроші, якщо треба (не хватає, чи що) гукни тільки, номер маєш – ЗНАЙДУ. Гроші – під ногами. Не гроші головне. Головне, як. Маючи гроші – РОЗПОРЯДИШСЯ ними. Щоб ГРОМАДА все виділа… Оце складно і неохотно йде… Гроші – набутна річ… як і АВТОРИТЕТ і ДОВІР”Я…

Напишіть відгук