111

Фермерки у селі пройшли відбір та погодилися на відверті фотосесії для фермерського календаря Jungbauernkalender. Кастинг зазвичай кілька десятків людей на одне місце і беруть в ньому участь виключно фермерки, які дійсно працюють в селі, пише “Агро-Центр”.

Подібні фотосесії відбуваються щороку і календарі зі світлинами дуже популярні серед чоловіків, зокрема і серед фермерів. Організовує їх Асоціація молодих фермерів, які таким чином намагаються максимально привернути увагу молоді до села. Що цікаво, серед кандидаток зазвичай чималі черги. Пропонуємо до перегляду світлини з календаря.


Фермерки роздягнулися заради села в іншій цікавій фотосесії


Вже більше 15 років у Німеччині та Австрії молодь долучають до сільського господарства, показуючи, що фермери – це не лише чоловіки у чоботях, а й молоді і красиві дівчата.5 comments

 1. Аноним

  Під святим образом цицки повивалювала…фу гидота.

 2. Valeriy Tkachenko

  Дуже гарні дівчата прийшли підтримати українського виробника – хлібороба! Вподобай Україна!

 3. adf

  Де український хлібороб! Куркулі-агромагнати за копійки орендують нашу землю. А дівчата замість працювати, ще й роздягаються перед нИМИ!

 4. Даник Михайло

  Почекаймо ще трохи, щоб “подіяла” реклама-оголошення від Миколи Вересня. В липні – серпні ц.р. по радіо “Ера”. дуже часто повторювали Миколовим голосом – ПРОДАВАЙТЕ ЗЕМЛЮ, це – хороше діло, це – живі гроші, зростання вартості на оренду землі і т.д. Щось нема вже того голосу. А може від самого від вересня вже все спродали – і землю, і робочу силу, і повітря кругом, і жіночок, які не змогли себе знайти в нормальних умовах. Ви ж подивіться на їхні обличчя – всі як ПРИМУСІВКУ відробляють. Веселості на обличчі – НЕМА. За гроші можна й дупу показати, не відпаде ж кавалок, нехай дивляться, лише б платили. Чим на це дивитися – треба щось думати, щоб свою землю НЕ ПРОДАТИ з-під ніг, бо тоді навіть не буде охоти взяти зброю до рук (при потребі), бо не буде чого боронити. Нехай йдуть тоді порошенківці з фронтовиками – “друзі по каоліції”захищати рідний край. Ну й придумали – народний фронт, заздалегідь відчували що до цього дійде…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.