Польська “Право і справедливість” діє в орбіті Кремля

Поділитися

«У Варшаві пройшов марш так званих європейських правих. На відміну від маршу українських націоналістів 14 жовтня, цей захід зібрав понад 60 тисяч осіб,і на відміну від заходу українських націонал-патріотів, на ньому лунали заклики відверто ксенофобського характеру»,-на цьому наголосив керівник Української інформаційної служби, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД ім. О. Никонорова Сергій Пархоменко.

«Серед учасників маршу були представники тих сил, які не приховують своїх симпатій до Володимира Путіна (більшість європейських ультраправих називають промосковськими). Даний марш у польській столиці навряд чи був можливий, якби не було сприяння збоку правлячої польської партії «Право і справедливість». І дійсно, на марші були помічені представники цієї політ сили.

Що це означає? Це означає, що частина партії Качинського, а може і він сам, діє в орбіті Кремля. Москва використовує праві сили з країн-сусідів України для посилення антиукраїнської риторики, і з цим завданням польська «ПіС» справляється «на п’ятірку». Можу припустити, що ця акція націоналістів мала значне сприяння з боку російського бізнесу, проросійського лобі в Польщі та російських спецслужб. Після антиукраїнської істерії, намагання оголосити директора Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича персоною нон-грата в Польщі, можу зробити висновок, що «Право і справедливість» стала інструментом в гібридній війні, яку розв’язала Росія проти України та ЄС». – відзначив Сергій Пархоменко.

Тролейбус №8 у Тернополі у неділю не курсуватиме до зупинки “Газопровід”

Крадений мобільний зловмисник здав до ломбарду