111

З початку російсько-української війни в Україні почали задумуватись: а що робили наші хлопці в Афганістані в 1979-1989 роках? У лютому місці, під час урочистостей на честь “Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав”, українців у соцмережах почало бентежити оте  уточнення “на території інших держав”. 

Юрко Космина тоді написав:”із року в рік Україна продовжує віддавати шану “честі”, “героїзму” та “мужності” людей, які прийшли топтати чужу країну важким кремлівським кирзовим чоботом”.

Завтра, 17 листопада у Тернополі відбудуться урочистості та ювілейний концерт народно-аматорського гурту воїнів-афганців “Долг” з нагоди 30-ї річниці створення.
Концерт відбудеться 17 листопада 2017 року о 17.00 год. в Тернопільському Палаці культури “Березіль” ім. Л. Курбаса.

 3 comments

 1. старий гоцул

  Вони пішли НЕ ЗА ПОКЛИКОМ душ своїх чи за бажанням “заробити довгий рубель”, вони пішли ПО ПРИКАЗУ Міністра оборони тодішнього СРСР. Сьогоднішні московські найманці – йдуть за рублем. І за можливою смертю. Так поможімо їм це зрозуміти, бо та “зарніца” щось задовго розтягнута в часі. Ще не награлися ?? Дупутатських дітей туди – живо закінчиться…

 2. Amir Allozawr

  Так само як наші козаки ходили “Відень визволяти” в купі з поляками, так само як нащадки козаків “брали Ізмаїл” в купі з росіянами. Якщо ми починаєм ламати целку через участь у недавній історії, то ми не Європа а колонія нагнута. За які іноземні війни вибачались європейці? Нагнули двічі Німеччину і видавили каяття. От і все. А покаянсом і садомазохізмом хай займаються ті, про кого співав Ель-Кравчук: “Тікай, бо скоро буде війна”.

  Наші співвітчизники в ході Холодної війни брали участь у багатьох військових конфліктах. І що – воїнів-афганцв, -кубинців, -ангольців, -в’єтнамців і інших – будемо козлити, бо не в тій армії воювали? А українцям з діаспори, що воювали за Америку у В’єтнамі – що теж має бути соромно? Наших хлопців послали на Місяць воювати з марсіанами, і вони, переживши це випробування, мають право згадати той відрізок життя і бойових побратимів.

  А щодо напису Юрка Космина :”із року в рік Україна продовжує віддавати шану “честі”, “героїзму” та “мужності” людей, які прийшли топтати чужу країну важким кремлівським кирзовим чоботом” … Мало нас, яко “хохлів нерозумних” напрягали до каяття в різні періоди Ымъперіи, за те що ми такі-сякі нетакі і разтакі, не тим служили, не за тих воювали? Що – тільки мені остогидло оце неохохляцке каяття, невідомо перед ким, за “гріхи бачені і небачені”, що мовляв не тоді жили і не за тих воювали?

 3. старий гоцул

  Підвищуйте свій рівень користування на “112-ці” д. Еміре. І не розказуйте дітям на ніч ніяких байок про козаків, краще – вдень.. Барна С.С. – козак чи нЄ ? Його зам (по жіночому чи як там, коротше – по піздьожі) – козак чи нЄ ?? Отако всіх згадай і перечисли, д. Еміре, і тоді й тобі та навіть твоїй дитині ВСЕ СТАНЕК ЯСНО, як білий день. Згадай всіх ДОБРОДІЇВ нашого краю, з якими на протязі року звела тебе ДОЛЯ зустрітися і щось ВИРІШИТИ. Зроби в СВОЇХ МОЗҐАХ таку собі ІНВЕНТАРИЗАЦІЮ. Так, не пиши, але думай (якщо є сєроє вєщєство під скальпом ) – куди ти звертався – І РЕЗУЛЬТАТ. ЩО ВОНО ПОМОГЛО ТОБІ?? Заєбісь, не згадав ?? Пошлли всіх на.., жінку – теж, відійди десь на кухню (обов”язково з ручкою і папером, і з тим самим запитанням) – відраз4у – що згадаєш – пиши : нардеп про час і місце зустрічі НАЄБАВ – пиши, до комунальників звертався (копія звернення Є? хіба) – не зробили ніхуя, до РДА звертався – не зробили ніхуя, до тернопільської ОДА звертався – не робить ніхуя, до Тернопільської облради НЕ ГОДЕН звернутися, бо там Овчарук ( ми ж в барно-баранівській тернопільській області, доступ – ЗАКРИТО). Таблички нема, але попробуй, звернися. До Генпрокурора – сайт закритий, та що там, це все – хуйня. Сама велика сільрада, наша дорогооплачувана ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ – сайт закритий… Плакати хочеться… Але … не будемо… Хуй з ними, погода зміниться сама?… 1 + 1 Є. Всьо решта – скільки треба – стільки й буде. Баранів – НА ЗАРІЗ (ч/з ПОВЄШАНЬЄ на футбольних воротах, бєз пріґовора суда цивільного, бо він (ЧОМУСЬ) в вихідні – НЕ ПРАЦЮЄ. Та він і не працював 20 літ ніхуя. Те що “вони” зробили “відкритим” спосіб перегляду справ – суті справи не рішає… Чому??. От, онук виросте, він мене заєбав літом: Чому, ачо, нащо… я що -всьо маю знати ? Мені ХВАТИТЬ ЦІЄЇ КОРУПЦІЇ і НЕРАЗБЄРИХИ. І тобі, напевно, ХВАТИТЬ… Тільки не на довше, бо я вже вмру нах..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.