Більше п’ятнадцяти тисяч гривень віддала жителька Збаразького району своєму товаришу. Про це повідомила матір неповнолітньої правоохоронцям Чортківського відділу поліції.

16-річна краянка розповіла матері, що до неї звернувся товариш, та повідомив, що вона пошкодила його транспортний засіб. Потерпіла нічого не заперечувала, адже нічого не пам’ятала. Напередодні події, дівчина відпочивала в компанії друзів та випивала спиртні напої. Як результат – на наступний день студентка нічого не могла пригадати. Цим і скористався підозрюваний. Молодик попросив круглу суму на ремонт іномарки, яку нібито пошкодила неповнолітня.
Аби уникнути розголосу, збаражчанка обміняла власні золоті вироби на готівку, які в подальшому передала шахраєві. Сума чимала – 15 000 гривень.
Згодом про ситуацію дізналися родичі, які і повідомили поліцейських. Після спілкування з правоохоронцями підозрюваний у скоєнні афери зізнався.

24-річний парубок відповідатиме перед законом відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство. Триває слідство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

1 comment

  1. старий гоцул

    Всьо, студентці треба добавити стипендію, щоб мала за що пити. В якому закладі освіти – такі учні та студенти ?? Директору – ДОГАНУ з занесенням в Особову Справу. Студенти – це майбутні СПЕЦИ для ЦНАПів (бухгалтери, секретарі, юристи, землевпорядники, медійники ). То це таке майбутнє Україні потрібно ??!

Напишіть відгук