111

Зважаючи на маразматичність заяв народного депутата України Олега Барни, тернопільська інтернет-газета “Про все” вирішила провести опитування щодо сприйняття тернополянами та мешканцями нашої області фігури цього псевдопатріота.

Чому? Бо це порошенківське лайно почало ображати нашого колегу. Ми спочатку хотіли зробити з цим бараном Барною інтерв’ю, щоб зрозуміти логіку його звинувачень. Проте, коли почали аналізувати, зрозуміли: а як можна слухати не зовсім здорову людину? Вже не говоримо про соцмережі, в яких Барну характеризують дуже прикро.

Суть нашого опитування – дізнатися про щирі і справжні почуття земляків, коли вони бачать чи чують Олега Барну, яка реакція на його популізм. Ми спеціально збирали найбільш поширені висловлювання щодо нардепа.

Опитування розміщене на сайті вже другу добу. Чимало краян хотіли б його прокоментувати. На жаль, до цього часу це могли робити лише користувачі Фейсбуку, які підписані на наші групи. Тепер з’явилась можливість і в читачів сайту “Про все”, які не є користувачами соцмереж.

Як ви сприймаєте народного депутата України Олега Барну?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...


7 comments

 1. Petr Bukin

  Барна,це той придурок, який обіцяв віддати життя за Президента-олігарха…

 2. Марина

  Хороший дядька, но без мозгов, хвороба налицо, готов на коврике спать под домом Порошенко, надеется на сахарную косточку

 3. Неживий Юрий

  дебіл…схожий на парубія…проте свою собачу будку любить і цеп кагалячий тягає з задоволенням

 4. Аноним

  Сраколиз ху..ос порохоботний короче йоб…ий чел

 5. Аноним

  Йо….ий придурок і ху..ос порохоботний корочегандон

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.