Як ви сприймаєте народного депутата України Олега Барну?

Поділитися

Зважаючи на маразматичність заяв народного депутата України Олега Барни, тернопільська інтернет-газета “Про все” вирішила провести опитування щодо сприйняття тернополянами та мешканцями нашої області фігури цього псевдопатріота.

Чому? Бо це порошенківське лайно почало ображати нашого колегу. Ми спочатку хотіли зробити з цим бараном Барною інтерв’ю, щоб зрозуміти логіку його звинувачень. Проте, коли почали аналізувати, зрозуміли: а як можна слухати не зовсім здорову людину? Вже не говоримо про соцмережі, в яких Барну характеризують дуже прикро.

Суть нашого опитування – дізнатися про щирі і справжні почуття земляків, коли вони бачать чи чують Олега Барну, яка реакція на його популізм. Ми спеціально збирали найбільш поширені висловлювання щодо нардепа.

Опитування розміщене на сайті вже другу добу. Чимало краян хотіли б його прокоментувати. На жаль, до цього часу це могли робити лише користувачі Фейсбуку, які підписані на наші групи. Тепер з’явилась можливість і в читачів сайту “Про все”, які не є користувачами соцмереж.

[poll id=”242″]

Поліцейські встановили особу магазинного злодія

Патрульні зупинили нетверезого таксиста, який їздив по тротуару