16 грудня у Тернополі відбудеться “Доброярмарок”

Поділитися

В суботу, 16 грудня, в Українському домі «Перемога» відбудеться Доброярмарок, який організовує Міжнародна організація з міграції за фінансування Посольства Великої Британії в Україні.

Доброярмарок – це гучний сміх та велощі. Доброярмарок – це безліч подарунків на будь-який смак. Доброярмарок – це нові знайомства та незабутні враження.

Не маєте планів на суботу 16 грудня? Завітайте на Доброярмарок з 10:00 до 19:00: бул. Тараса Шевченка, 27, Український дім «Перемога». Цей день ви зможете розпочати із запашної філіжанки кави, поласувати смаколиками, зробити фото на згадку та взяти участь у безкоштовних майстер класах для дорослих і дітей. А чудовим завершенням вашої суботи буде сімейний вечір, під час якого ви зможете роздати рідним і близьким гостинці, придбані на ярмарку.

Урочисте відкриття Доброярмарку відбудеться о 10.00.

Свою продукцію для вас представлять учасники проектів Міжнародної організації з міграції, які одержали обладнання для втілення і розвитку власного бізнесу. Ви матимете можливість познайомитися та поспілкуватися із бджолярами, пекарями, кондитерами, виробниками розвиваючих ігор для дітей, майстрами хенд-мейд подарунків та іншими любителями своєї справи.

Розклад майстер-класів:

∙ 10:00-11:00 – Листівка власноруч

∙ 11:00-13:00 – Ялинкові прикраси (декорування шишок)

∙ 13:00-15:00 – Різдвяний віночок

∙ 15:00-17:00 – 3D іграшки

∙ 17:00-19:00 – Різдвяне світло (декупаж свічок)

Доброярмарок організовує Міжнародна організація з міграції в межах проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні.

Адвокат підприємців ринку “Аляска-Тер” Галина Саламандра про суть конфлікту з Ворком

Перспективи розвитку малого фермерства та кооперацій