28-річний Коля “Пєрєц” із села Сапанів Кременецького району зганьбився на всю Україну

Поділитися


Коля Петручок проживає у селі Сапанів – звичайнісіньке село на західній Україні, де серед скромних хатинок виділяються хороми сільського мажора: дорога машина, будинок, гараж та навіть власна футбольна команда. Та все, що є у Колі – це заслуги його мами, яка працює за кордоном. І якщо всі вкладають зароблені гроші в бізнес, сільськогосподарську техніку та навчання дітей, то Коля, хоч і має дружину Валю і двох дітей, витрачає на свої понти. Звісно, якби мама дізналася на що насправді йдуть її зароблені гроші, то вже давно приїхала б і відправила ледацюгу працювати. Та синок вправно роками їй бреше, що гроші потрібні на дітей, на продукти та на ремонт. А сам, тим часом, витрачається на посиденьки з друзями. А на дурняк поживитися завжди є охочі – семеро таких самих безробітних, як і він. Тому Коля має дуже щільний графік: у неділю на футбол, в понеділок Вітьок заїжджає зранку з пивом, у вівторок вдома приймає друзів… І так проходять тижні. А влаштовуватися на роботу на 2000 грн не бачить сенсу. Життя і так прекрасне! Та щоб мати більшу зарплату, потрібно й вищу освіту мати, якої він також не здобув у свої 28 років. І це при тому, що мама назбирала грошей і влаштувала сина в інститут. Коля провчився два роки і вирішив, що краще йому женитися і перекласти відповідальність ще й на дружину.

Матусин утриманець вчитиметься самостійності у програмі “Хата на Тата” від 11 грудня без жінчиної опіки та маминих грошей.

Чи вдасться програмі “Хата на тата” перевиховати гуляку і розтлумачити йому, що саме чоловік має утримувати сім’ю і допомагати дружині?

Концерт хорової духовної музики відбудеться в Бережанах 17 грудня

Адвокат підприємців ринку “Аляска-Тер” Галина Саламандра про суть конфлікту з Ворком