111

29 грудня 2017р. за попередньою домовленістю з КЕРІВНИКОМ Теребовлянського ВП ГУНП у Тернопільській області ЛИСЯТИНСЬКИМ І.П., я прийшов до керівника слідства ПИСКЛИВЦЯ І.І. щоб ознайомитись з матеріалами 4-х кримінальних проваджень стосовно посадових осіб Струсівської сільської ради, порушених за моїми заявами, а саме від 07.06.2016, 02.12.2016, 21.02.2017 та 19.05.2017р.

Не зважаючи, на:
1) обіцянки Лисятинського І.П. про чесність та прозорість у роботі відділу поліції, про що він говорив у своєму робочому кабінеті мені та ще трьом депутатам Струсівської сільської ради (а ми прийшли по наболілому тоді питанню знищення 2 га лісу та 4,5 га пасовищ поблизу будинків жителів с. Варваринці задля створення там піщаного кар’єру) осінню 2016р. перед призначенням керівником ВП (на той час він був т.в.о. керівника ВП і готувався до атестації);
2) “СЛОВО ЧЕСТІ ОФІЦЕРА” що він НЕ буде “заминати” справи, а буде відкритий до спілкування та СПІВПРАЦЮВАТИМЕ із заявниками з метою забезпечення правопорядку та ПРИТЯГНЕННЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ порушників, котре він давав мені особисто в тому ж кабінеті у березні 2017 р.;
3) його запевнення в жовтні 2017р. що ЖОДНЕ з проваджень НЕ закрито та знаходяться на ЙОГО ОСОБИСТОМУ контролі,
НАСПРАВДІ, як виявилось 21.12.2017р. під час мого чергового спілкування з Лисятинським І.П., ТРИ із ЧОТИРЬОХ кримінальних проваджень БУЛИ ВЖЕ ДАВНО ЗАКРИТІ, але ПОВІДОМЛЕНЬ про це ЧОМУСЬ мені НЕ НАДХОДИЛО!!!
Ще одне (четверте провадження ЩОДО СЛУЖБОВОГО ПІДРОБЛЕННЯ від 19.05.2017р.) СЛІДЧИЙ ТЕЖ ЗАКРИВ, але НА ЦЕЙ РАЗ мене вже ПОВІДОМИЛИ листом, де була й відповідна постанова. Я її наступного ж робочого дня (в понеділок) оскаржив до Теребовлянської прокуратури, але прокурор скарги не задовільнив та зазначив що РІШЕННЯ слідчого ЗАКОННЕ…. Тому я оскаржив згадану постанову до Теребовлянського районного суду… і (о чудо!) 26.12.2017 р. слідчий суддя Малярчук В.В., розібравшись в ситуації, СКАСУВАВ дану постанову слідчого (за що йому щиро дякую!). А знаєте ЩО БУЛО ПІДСТАВОЮ слідчого для винесення постанови про закриття кримінального провадження (ПІСЛЯ ЕКСПЕРТИЗ, опитування багатьох свідків, серед яких і працівники Держекоінспекції, що СПЕЦІАЛЬНО виїжджали на місця подій НА ВИМОГУ слідчого…коротше – назбиралась купа документів товщиною десь сантиметрів 5)!? Не повірите! Нібито документ, в котрому надана НЕПРАВДИВА інформація НЕ Є ОФІЦІЙНИМ, БО в ньому (УВАГА!) ВІДСУТНІЙ ЗАГОЛОВОК!!!😯… Фото документу даю в коментарі. А в наступному коментарі прикріплюю фото документу з ОБЛАСНОЇ ПРОКУРАТУРИ – першому хто знайде відмінність в оформленні (ЗАГОЛОВОК) і напише тут, ОБІЦЯЮ ЯЩИК ПИВА!
До чого я це пишу… Та до того, що в ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОМУ ВП, на моє тверде переконання, ПРОЦВІТАЄ КОРУПЦІЯ!!! І новопризначений КЕРІВНИК (Лисятинський І.П.) З НЕЮ НІЯК НЕ БОРЕТЬСЯ, більше того, ЇЇ ОЧОЛЮЄ! Може варто провести перевірку цього відділу? ГОТОВИЙ ДАВАТИ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЯК Я САМ, ТАК І ІНША ОСОБА (до речі, колишній працівник того ж відділу!).

P.S. вибачаюсь за емоції, АЛЕ ВЖЕ ДІСТАЛО!!!
До речі, сьогодні отримав листа від начальника ГУНП в Тернопіській області О.М. Богомола, в котрому (за моєю скаргою) зазначено що 09.09.2017 р. БУЛО ВІДКРИТО ЩЕ ОДНЕ кримінальне провадження… а 26.10.2017 р. ВОНО ВЖЕ Й ЗАКРИТЕ😯… І ЗНОВУ, НІЯКОГО ПОВІДОМЛЕННЯ з Теребовлянського ВП мені НЕ НАДХОДИЛО (і це вже встановлено перевіркою!). ДО ЧЕСТІі самого О.М. БОГОМОЛА та на моє велике здивування МУШУ ВИЗНАТИ, що цього разу ОБЛАСНА поліція СПРАЦЮВАЛА НА ВІДМІННО (за що ЩИРО ДЯКУЮ!), а ВИННА особа за не інформування заявника про прийняті рішення ПРИТЯГНУТА ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ у вигляді зняття щомісячної премії). Думаю, далі буде. Очікую “гадостей” від Лисятинського та його підопічних…

Ihor Dzvinka

3 comments

  1. Михайло, 58 років

    То вже й поліція та її діяльність (через відео) стає прозорішою в Тернопільській області. І так МАЄ БУТИ у всіх виконавчих органах влади області !!! А Ви б поцікавилися як “прозоро” працюють “керівнички” та очільники ТОДА “прозоро”, коментуючи свої “потуги до керівництва” на фото (Борщівська РДА, 02.01.2018-го), обнародувано відразу ж зранку, о 09год.37 хв. !!! Супер ! Всім цікавим (про що балакали – говорили) – все відразу стає ЯСНО, як в Божий день !!! І ми дивуємося, чому вся влада “глухоніма” ! По якому питанню не звернешся – результату буде “нуль цілих і … скількись там десятих, я – забув, може – пам”ятаєте). Отака в нас “команда” основних “реформаторів”, яким держава довірила :ФІНАНСИ, загальне керівництво галузями економіки цілої області !! Чекай розвитку і ПРОГРЕСУ !! Ями перед автовокзалом та на самому вокзалі – не спроможні позасипати, мусорні бачки прикрити, щоб бродячі собаки (по місту) не розтягували пакети з недоїдками, в адмінбудівлі райсоцзабезу – “залатати” відкоси на вікні та підремонтувати дах, щоб не текло зверху до низу по стіні (колись там була антена, бо було ціле райуправління с/ г-ва, на вході на 2-й поверх, та й на самому вході – підправити плитку і зарівняти цемент – хіба БАГАТО РОЗУМУ чи КОШТІВ ТРЕБА ??! Треба тільки голові РДА “підняти дупу” з крісла і ПРОЙТИСЯ містом (краще – з очільником ТОДА), може – хтось ще щось скаже. Там в Борщові – люди не дурні, працьовиті і справедливі. Були в нашому районі – й Герої соц.праці. Працьовиті люди !! І тепер мають принижуватися, щоб випрошувати собі допомогу (в вигляді субсидій ч/з здирницькі тарифи), і – щоразу споглядати цю всю БЕЗҐОСПОДАРНІСТЬ теперішньої влади !!! Доки таке має бути ?? Чия будівля ? Борщівської ОТГ чи РДА ??! Нема грошей на ремонт ?? Закличте, я Вам знайду бистро !! Тільки – гукніть !! Мене 2 рази просити не треба !

  2. Реднек Горинович

    Мусарка змінила вивіску.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.