111

У неділю, 17 грудня, на посту Зборів патрульні зупинили автомобіль MAN у якого в темну пору доби не горила права фара.

Патрульні перевірили документи у водія. При спілкуванні з інспекторами 28-річний водій помітно нервував. Патрульні провели поверхневу перевірку автомобіля. Під час якої виявили декілька велосипедів, автозапчастини від різних транспортних засобів і електроприлади. Пояснити походження даного вантажу водій не зміг. Відповідних документів на нього також не мав.

Даний автомобіль та водія охоронці порядку передали слідчому Зборівського відділку поліції, для з’ясування всіх обставин.1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Кому треба, на зиму глядя, велосипедів ?? Хіба – торгашам. Але – КРАСТИ – НЕ МОЖНА !! Так і в Біблії записано, кожен християнин мав би щоденно пам”ятати ! Отак хлопці – богомольці, спам”ятовуйте й своїми палицями ґумовими по плечках (тільки – навхрест, щоб “краще” запам”ятовували) таких крадіїв !! Це Вам громадськість нашої області “разрєшає” вже… От коли побачимо якусь НОВИНУ, що нацполіція сконфіскувала (в дохід держави, яка їх “наймає на роботу по встановленню порядку” ) скілько – то машинок великих ?? Але – обов”язково, щоб була Доказова база – КРАДЕНА ?? Слабо ??! О, то було б діло !! Щоб після суду – такі машини “дарувалися” таким головам громад, якою НАДАЛ керує. Бо він, сучий син СКУПОВУЄ за бюджетні гроші ДЖИПИ по 718 тисячок, щоб одну дупу возити по місту (та на пляжі з ресторанами ), а з бідного народу, хто ще не “освоївся в житті”, ще молодий, який не має своєї “нори” в міському житловому фонді, а отже – й міської ПРОПИСКИ, малооплачувану роботу, але має сім”ю з дитиною садочкового віку – він “додумався” вдруге ЗА РІК, що минає : ВСТАНОВИТИ ОБОВ”ЯЗКОВУ ОПЛАТУ за таких діток (в садочку) !!! Ну, не песиголовець ??! Чи вже йому треба ПРОВІРИТИСЯ в психоневролога ?? Він сам хто за спеціальністю ??? НАДАЛ – не будь ДЕБІЛ !! З святом всіх !! В першу чергу – нужденних по доброму слові ! Громади – за Вами ! Владу – можна й знести, як паркан непутьовий, знайте про це !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.