111

У п’ятницю, 22 грудня, до Управління патрульної поліції в Тернопільській області завітав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, щоб представити нового керівника. Відтепер очільником Патрульної поліції на Тернопільщини буде Богдан Шевчук.

– Богдан Богданович один з перших патрульних, який склав присягу на вірність українському народові, командував однією з найскладніших рот, яка забезпечувала громадський порядок під масових заходів, у Києві,– зауважив Олексій Білошицький. – Однак впорався з цим блискуче. Пізніше виконував обов’язки начальника УПП в м. Житомирі. Його робота спрямована на високий результат і впровадження реформи.

Новопризначений керівник Богдан Шевчук подякував за довіру і пообіцяв, що в Тернополі буде більшу увагу зосереджувати на боротьбу та попередження вуличної злочинності, щоб тернополяни почувалися захищеними і знали куди в будь-яку мить можуть звернутися за допомогою.

Довідково
Богдан Богданович Шевчук народився 22 червня 1992 року в смт. Скала-Подільська Борщівського району. Одружений.
04.2015 – 07. 2015 – інспектор патрульної служби роти №6 батальйону патрульної служби №2 Головного управління МВС України в місті Києві.
07.2015 – 11.2015 – командир роти № 11 батальйону №4 Управління патрульної служби МВС у місті Києві.
11.2015 – 04.2016 – інспектор роти №4 батальйону №4 Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції.
04.2016 – 10.2017 – командир роти №8 батальйону №4 Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції.
10.2017 – командир роти №5 батальйону №4 полку № 1 (з обслуговування правого берега ) Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції.
03. 2017 – т.в.о. заступника начальника Управління патрульної поліції в м. Житомир.
Нагороджений нагрудним знаком Міністра внутрішніх справ «За відзнаку в службі» у липні 2016 року

3 comments

  1. Даник Михайло

    О-о-о, земляк !! Аж тепер я “доб”ю” ту тему, що в Скалецькій громаді “зник” дільничний поліції, і щоб нам направили другого, не дурніщого, або – відразу двох, як положено по штату !! І щоб з машиною, бо віддаль від крайнього села в громаді до крайнього – поеад 30 кілометрів на 12 сіл, в т.ч. сама Скала з 4.5 тисяч жителів !! Роботи багато ! Парк пиляють, бюджет розкрадають, не звітують, і так, “по мелочам” на кожен день буде…

  2. Михайло, 58 років

    Богдане ! В Скалі бувавись сим часом ?? Парк “хуярять” без Дозволу чи лімітів – не на шутку !! Хто має цим займатися ?? Екологи ?? А Ви будете – що ?? Спостегігати ?? Не дам спокійно жити нікому, допоки не буде : по закону. України !! Мені – й парк дорогий, і гілляки, ті що понад головами звисають – лишні. А обабіч муру парку – взагалі все треба повкорочувати не вище 5 метрів від рівня землі, нехай буде – кучеряве, але – не понад головами !! Всі – язики в сраці мають, лише я впоминаюся. Мені що – найбільше треба ?? Споглядайте диспозицію в Скалі. Давай поліцейського !! Пора !!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.