Підприємців з ринку “Аляска-Тер” хочуть викинути на вулицю

Поділитися


Відколи у Тернополі депутати-запроданці із більшості Сергія Надала проголосували за генплан, у файному місті ніби “пороблено”. Десятки скандальних будівництв у парках та масивах, ущільнена забудова на “Дружбі” біля “Березолю”, тенісні корти, екоготель і т.п. Тернополяни сумно жартують, що мер Тернополя Сергій Надал точно не хоче вже третьої каденції, як і депутати з партії “Свобода” у міській раді.

Сьогодні вночі розпочався цирк на ринку “Аляска-Тер”.

Журналіст інтернет-газети “Про все” зробив відеотрансляцію з місця події, поспілкувався з підприємцями, громадськими активістами, адвокатом Галиною Саламандрою. Люди розповіли, що ринок опломбувала приватна охорона на вимогу власника бару “жіночі сльози”, який був на території ринку, а зараз там руїни. Власник руїн – Юрій Ворко вирішив здійснити нібито реконструкцію бару, що займає сотню метрів квадратних, а під цей шумок “хапнути” усю територію пів гектарного ринку. Земля на ринку не призначена під будівництво. Якщо пан Ворко не хоче чи не вміє торгувати – підприємці згідні взяти землю в оренду міської ради або у гіршому випадку – спробувати викупити її через аукціон. Правда, чи вистачить коштів людям – велике питання.

А як по хамськи поводяться з підприємцями – можна побачити із відеозаписів, які надали нам люди. Правда, адвокат доволі вправно захищає їхні інтереси.

Шокувало те, що охорона ринку навіть побила одну жіночку-підприємця. До неї викликали швидку допомогу. Зафіксовано тілесні побої.
Руїни бару, які збираються нібито реконструювати, а насправді – збудувати новий торговельний центр


НЕЗАКОННА ПАРКОВКА ПЕРЕСТАНЕ ТАКОЖ ДІЯТИ

 

Мешканці прилеглих вулиць до “Березолю” отримали тактичну перемогу

Вилучена у чортківчанина подрібнена речовина виявилася канабісом