111

З 12 грудня ПАТ “Укрзалізниця” тимчасово призупинила виконання послуги повернення квитків через мережу Інтернет. Це рішення було прийняте з метою недопущення створення штучного дефіциту та подальших спекуляцій квитками на потяги.

Прведений Укрзалізницею аналіз показав, що переважна кількість квитків на найпопулярніші маршрути та дати, зокрема, зимові свята, викуповується на сайті booking.uz.com у перші хвилини відкриття продажу. Одночасно, простежується тенденція щодо повернення значної частини викуплених квитків, що корелюється з наростанням ажіотажного попиту на подорожі популярними маршрутами.

Усе це свідчить про те, що квитки масово і системно викуповуються для їх подальшого перепродажу. У результаті створюється штучний попередній дефіцит, що викликає незадоволення та нарікання громадян, які збираються подорожувати залізничним транспортом. Наприклад, квитки на найпопулярніші передноворічні потяги майже моментально зникли із продажу.

Отож, повернення коштів за посадочні документи, оформлені через мережу Інтернет, здійснюватимуться винятково через залізничні каси. Обмеження буде скасовано після закінчення зимових свят, повідомляє прес-центру Укрзалізниці

2 comments

  1. Даник Михайло

    Це – хирня, квиток… Скільки він там коштує ?? “Придбані” квитки – від Порошенка – в напрямку до Без віз… До Європи … через створення ОТГ (об”єднання земель), без Дозволу людей всякі закони поприймали всупереч потребам людей – оцей “білєт” Скільки коштує ??? Для кожного з Вас ?? Електронне.. Зайди не Електронне звернення на “Урядовий контактний центр”, попробуй звернутися !!!.. Там ще й досі – 2 роки створених ОТГ – нема відОбражених ?! А чому ? Та тому, що їм вже “розхотілося” працювати для розквіту України та її розвитку !! Вони вже на законодавчому рівні “зробили можливим” безлімітне перерахування грошових коштів, гроші – вже там, а вони – через Без.. віз – і – поминай як звати. А ти громадянине – давай собі раду сам, на “своїй” землі. Он, нещодавно – кадрів нема, він тим займатися не буде, поїхав до В”єтнаму наш очільник області. Такий троги гарний хлопець, трошки мудріщий з тих Барнів, далеко поїхав. Полотно (на труси) будуть “робити”, та й на пірники всякі, білизну всяку, бо там – бавовна ліпше виростає. То й БАВОВНЯНИЙ КОМІНАТ має гадку “запустити” хвалько… Подякуймо йому, десь ближче до Нового рочку, за його “успіхи” в “створенні нових робочих місць”, за ясну і зрозумілу політику обласного начальства, за те, що й радіо “впустив” до вашого транзистора, що по “тєлєку” його бачите, що можете його про щось запитати, через офіційний вебсайт ТОДА ?? Питати – питай, хрин хто там вміє щось відповісти з той “державної” адміністрації… Ні, треба РОБИТИ як Ленін заповідав : ВСЯ ВЛАДА – РАДАМ !! Нахрин такі держадміністрації, якщо вони непідвладні ОБЛРАДІ ??

  2. Даник Михайло

    От Ви, пане Машлянка, скажіть ?? Хто Вам визначає чи підказує теми для писання-ЧИТАННЯ ?? Те що там є РЕДАКЦІЯ, це добре, так має бути, вмер один, його справу продовжить другий (бажано – однодумець). Я от вже ” (два) роки Вас ПРОШУ : Відкрийте Рубрику – ОТГ і громади. Вам – як до слона? Не бачимо потреби ?? А що Ви взагалі з того файного міста бачите ?? Відкриєте ту рубрику – побачите набагато більше !! І все це – з нашого краю, нами ж пережите, щоденно з тим стикаємося, висловимося в газеті, може – хтось має іншу думку… Що Ви, молдаван чи що ?? До малдавана на його “не панимаю” (в армії) зо два рази дав під дих – все запонимав відразу. Не грайте дурника, Ви не модаван, раз таку ґазету сотворив. Тільки лічильника я так і не знаходжу. І нормальні люди, збирають матеріал, на різну тематику, формують в один номер і – опубліковують. Потім – це й же номер можна з легкістю розгорнути в їхньому Архіві. В вас – так як в Вашій голові – горох з капустою. То 2017 рік, то ще якась тема від 2013 чи ще якогось року. До чого це ?? Впорядкуйте, або попросіть мудріщого хлопаку, нехай оте все погрупує : чи по датах, чи по тематиці, щоб навіть можна було знайти архіви тих активних читачів-дописувачів. Все ЗРОБИТИ по-УМУ, а не по чиємось (кабінетному) желанию !! Панимаєш ??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.