111

Правоохоронці Теребовлянського відділу поліції розшукують безвісти зниклу жительку села Плебанівка Теребовлянського району Гавінську Ірину Ігорівну 1985 року народження.

21 листопада, жінка вийшла з дому в невідомому напрямку та по даний час не повернулась.

Прикмети розшукуваної: ріст 165 см, худорлявої статури, волосся русяве, овальне обличчя.

Була одягнена в чорну куртку, чорні зимові чоботи зі штучного матеріалу.

Особливі прикмети: родимка на лівій щоці знизу.Усіх, хто бачив зниклу або володіє інформацією про її можливе місцеперебування, поліцейські просять телефонувати за номером у Теребовлі (03551) 2-11-76, 2-11-36 або на лінію «102».

 

2 comments

  1. Даник Михайло

    Будуть шукати – не скоро знайдуть – слова з відомої пісні. Але якщо наш шановний самий ґлавний поліцай області пан Олександр Богомол й надалі не буде ТВЕРДО ПІДТРИМУВАТИ ПОРЯДОК в ОБЛАСТІ, буде дозволяти нач. відділків районної поліції “спустошувати” деякі участки від дільничних поліції (Скала-Подільська ОТГ), може й ще які по області такі громади, і не буде набирати кадри на вакантні посади дільничних – громадськість буде “дуже недовольна” його роботою !! Все має бути на місці : і поліцай, і машина (он, в Чорткові в клітці штрафмайданчика скільки потихенько розукорочуються), і мундир (непорваний чи порізаний), знову – про скалецького дільничного, а – другий – не виданий (перший – з розрізаним рукавом “пішов” як вещдок), то такої його роботи – й НЕ ПОТРІБНО !!! Всіх і вся – тримати в руках ! Пияків, жуліків і хуліганів всяке суспільство має, але – бореться. Якщо ми (влада, тобто – народ, але в 5-й Статті Основного Закону України –
    вказано хто є основним носієм ) цього не будемо мати, значить – ми нічого не варті, і охороняти спокій ПОВСЮДНО вже не треба, бо нас – бідних і безправних – ніхто не вкраде. Нікому не треба. Зичу ЗДОРОВ”Я БИЧОГО, ВИТРИМКИ, ДОСТАТКУ, веселих наступаючих свят і – СПОКІЙНИХ ДИЖУРСТВ !! Кріпіться хлопці-богомольці, бо Ви мусите неспати коли ми спимо !!

  2. Даник Михайло

    О-о, ще… А якийсь би такий електронний ресурс для всякої інформації від поліції, але щоб не на офіційному сайті – слабо придумати ?? ВЛАДО ОБЛАСНА ?? Вас питаю? Багато треба розуму чи коштів ?? Комп”ютерщиків Тернопільський універ “дає” непоганих. Грошей – небагато. Допоможіть РОЗШИРИТИ зв”язок з громадами та громадськістю області, а то навіть не всі знають номер телефону свого дільничного поліції, а місцева “влада” цим “не хоче” займатися… Відомо – чому !! Он, в Скалі – Подільській в парку (26 га) на повну силу йде вирубка здорових дерев (замість : кривих, нависаючих над дорогою, стежкою чи тротуаром, замість – сухих і вітрами та бурями поламаних) – і ніхто нікому нічого не каже… Дільничного – НЕМА, номера до районного нач. поліції – ніде НЕМА на сайті сільради, та й в Фейсбуці – він не покаже. А тим часом – (з відповіді Мінекології з Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду “прийшла поштою” відповідь на мій запит ) і ВКАЗАНО : Клопотань щодо встановлення лімітів в межах парку-пам”ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення “Скала-Подільський парк” до Мінприроди НЕ НАДХОДИЛО і відповідно ліміти не встановлювалися. За підписом директора Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду В.В. Клід. № 8–3/1100-17 від 13.’12.2017 р. Дерева – безмовні, як і вся скалецька громада. “Дєлавари” виріжуть всі прямі, здорові дерева, а потім – все рівно прийдеться і ті кривуліни та сушники удаляти. Дерева скоро – не ростуть. 30 років тому я прийшов на роботу до Скали, на деревах таблички бляшанні висіли з написами про те дерево. А тепер – навіть ПОРЯДКУ НЕМА кому навести ??! Богомольці, метушіться, тут – і Ваша участь повинна проявитися “в повний ріст”.!! Надіємося на СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ЗАКОН і ПОРЯДОК !!! Дєйствуйте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.