111


Апеляційний розгляд судової справи щодо призупинення будівельних робіт біля “Березолю” перенесли на 18 грудня. Адвокат скандального забудівника Павло Варода та представник комунальної установи палацу культури “Березіль” – заступник начальника управління – начальник відділу претензійно-позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях Віталій Гірняк діяли як одне ціле. Тобто, найнятий на роботу чиновник громадою міста захищає інтереси не людей, а будівельника.

Словом, чинуші у Тернополі взагалі страх втратили…

У ході слухання мали розглянути питання  призупинки дії постанови, яка наклала табу на будь-які будівельні роботи у зв’язку з арештом землі та постановою суду про заборону будівельних робіт. На час слідства.

Словом, зараз будівельник має довести, що вся його документація не сфальшована. А громадськість має дані , що будівельники не мали права навіть починати роботи. Тому тернополяни прискіпливо вивчають питання на скільки об’єктивно слідство виведе на чисту воду аферистів. Цікаво, чи зачепить справа “Березолю” Сергія Надала? Невже і цього разу “пронесе патріота”?

Представник прокуратури – пані Колесник була проти перенесення судового засідання, оскільки і представник будівельної організації, і “Березолю” були поінформовані про судове засідання ще в першій інстанції.

Словом, у понеділок, 18 грудня о 14 годині 30 хвилин розпочнеться друге судове засідання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.